Mutfak Dekorasyonlarında Renkli Fikirler

Modern tasarımlarıyla dikkat çekebilen birkaç özel tasarım renkli mutfak dekorasyonlarını ayaklarınıza kadar getirdik. Yerli ve yabancı firma tasarımcılarının özel emekler neticesinde ortaya çıkardıkları bu etkileyici mutfakları emin olun çok beğenecek ve bu tasarımlar arasından bir tanesini kendiniz için hazırlatmak isteyeceksiniz.

Mutfak dekorasyonunda bu güne kadar beyaz ağırlıklı örneklere, bilindik mobilya renklerine rastladık, ancak burada inceleyeceğimiz tasarımları görünce bunca zamanın heba olduğunu düşüneceksiniz, zira burada çok renkli mutfaklardan, sıradışı renk uygulamalarından bahsediyoruz…

Renkli Mutfak Dekorasyon ve Mobilya Fikirleri

Renkli Mutfak Dekorasyon ve Mobilya Fikirleri

Renkli mutfak deyince akla ilk olarak mobilyalar geliyor doğal olarak. Çünkü mutfaklarımız genel anlamda dolaplardan meydana geliyor. Dolayısı ile renkli mutfak dekorasyonuna geçmek adına ilk olarak işe mobilyalardan başlamakta fayda var. Örneğin pembe gibi sıradışı mutfak dolaplarınızda deneyebilirsiniz.

Mavi Renkli Mutfak Dekorasyonlarından Örnekler

Mavi Renkli Mutfak Dekorasyonlarından Örnekler

Mavi ve beyaz mutfaklarınızda hiç ummadığınız bir etki yaratacaktır. Hatta turkuaza çalan, koyu maviler ile bir araya gelen beyazlar, kulağa hoş gelmeyen mavi mutfak dekorasyonları yerine mutfak dekorasyonunuzda tadı damaklarda bırakan bir lezzet yaratacaktır.

Mutfaklar İçin Renki Tasarımlar

Mutfaklar İçin Renki Tasarımlar

Mutfak duvarlarında mozaik seramik kullanarak biir kelebek etkisi yaratabilirsiniz örneğin. Natural ahşap rengindeki tezgahlar ve tabureler, kırmızı ada tezgahı ve beyaz mutfak dolapları ile kırmızı fayans modelleri inanılmaz bir uyum sağlayacaktır.

Hemen hemen tüm mutfaklar içerisine aşağıdaki örnek dekorasyonların benzerleri rahatlıkla yansıtılabilir. İsterseniz buyrun gelin bu harika renkli mutfak dekorasyonu örneklerine birlikte bir göz atalım ve sizler için incelediğimiz bu harika tasarımları hep birlikte görelim!

RENKLİ MUTFAK DEKORASYON ÖRNEKLERİ