Mondi Yeni Köşe Takımları İle Göz Kamaştırıyor

Mondi bünyesi altında satışa çıkartılan yeni nesil köşe takımlarıyla sizlerleyiz. Dekorasyonlarınızın en önemli parçalarından bir tanesi konumunda bulunan köşe takımlarının, Mondi tasarımcıları tarafından hazırlanan bu harika tasarım alternatiflerini görünce emin olun çok etkilenecek ve bu harika tasarımları satın almak isteyeceksiniz.

Mondi Liza Köşe Takımı

Mondi Liza Köşe Takımı

Mondi'nin 2016 köşe takımlarına son olarak eklenen Liza köşe takımı nubuk kumaş üzerine dizayn edilmiş. İnce ince işlenmiş makrome detayları ile dikkat çeken ürün, özellikle ekstra rahatlığı ve yüksek ayak özelliğiyle göz kamaştırıyor.

Mondi New Minas Köşe Takımı

Mondi New Minas Köşe Takımı

Son zamanların trend köşe takımı renkleri arasında yer alan gül kurusu Mondi 2016 köşet takımlarından New Minası süslüyor. Tatlı bir norma sahip olan Mondi New Minas Köşe Takımı, istediğiniz an konforlu bir yatağa dönüşebiliyor. Üstelik hem sağ hem sol köşe olarak her yere uyum sağlayabiliyor. 

Mondi 2016 Köşe Takımı Modelleri Venita Köşe Takımı

Mondi 2016 Köşe Takımı Modelleri Venita Köşe Takımı

Pastel renklerin zarafetini ve sadeliğini mekanlarınıza taşımaya hazırlanan Mondi Venita Köşe Takımıda şık görüntüsünün yanında yine, misafirlerinize geniş ve rahat edecekleri bir uyku ortamı sunan yatak olabilme özelliği ile dikkat çekiyor. 

Hemen hemen tüm dekorasyonlara kolaylıkla adapte edilebilecek tarz ve tasarımlara sahip olan yeni nesil köşe takımlarının Mondi üretimi olan yeni tasarım alternatiflerine dilerseniz buyurun birlikte bakalım ve bu harika tasarım köşe takımlarını hep birlikte inceleyelim!

MONDİ 2016 KÖŞE TAKIMI MODELLERİ