İstikbal’in En Yeni TV Duvar Ünitesi Tasarımları Burada

İstikbal bünyesi altında satışa çıkartılan yeni tasarım tv ünitesi modelleriyle sizlerleyiz. Dekorasyonların en önemli parçalarından olan televizyon ünitelerini gerçekten önemli detaylar kazandırarak ortaya çıkartılan ve bu anlamda karşımıza harika alternatifler ile çıkan İstikbal'in yeni sezon için hazırlattığı bu harika tasarım tv ünitelerini şimdi sizler için sıralıyoruz.

İstikbal TV-Duvar ünitesi modelleri ürün grubunda çok farklı tasarımların olduğunu söyleyebiliriz. Üstüne üstlük İstikbal bu gruba yıl başından itibaren yeni modellerde ekledi.

İstikbal Resital Compact TV Ünitesi

İstikbal Resital Compact TV Ünitesi

İstikbal 2016 tv ünitesi modelleri arasında yer alan Resital Compact TV ünitesi aslında geçtiğimiz yılın son çeyreğinde vitrine çıktı. Oval hatları ve led aydınlatması ile dikkat çeken ürün yüksek ayaklarında varak uygulamaları ile adeta göz kamaştırıyor.

İstikbal Colorful Compact TV Ünitesi

İstikbal Colorful Compact TV Ünitesi

TV-Duvra ünitesi seçimini farklı renklerden yana kullanmak isteyenler içinde İstikbal bir şeyler düşünmüş. Colorful tv ünitesi ile karşımıza çıkan İstikbal, bu tasarımında kahveye çalan koyu bir sarı, turkuaz ve fuşya gibi renk seçeneklerini müşterilerinin beğenisine sunmuş. 

İstikbal Perla Compact TV Ünitesi

İstikbal Perla Compact TV Ünitesi

Bildiğiniz üzere country akımlar şu sıralar mobilyalarda pek bir moda. İstikbal bu akımıda es geçmemiş ve daha önce köşe takımını incelediğimiz Perla koleksiyonuna eklediği TV ünitesi ile seçimlerini country tarzından yana kullanmak isteyen müşterilerine bir alternatif oluşturmuş.

Eğer kendiniz için yeni bir tv ünitesine ihtiyaç duyuyor ve bu anlamda farklı seçenekler görmek istiyorsanız mutlaka aşağıdaki alternatif tasarımlara bir göz atmalı ve bu tasarımlar üzerinden giderek kendiniz için bir alternatif belirlemeli ve bu alternatifi İstikbal bayilerinden satın almalısınız.

İSTİKBAL EN YENİ TV-DUVAR ÜNİTELERİNE GÖZ ATIN !..