Merinos’un Yeni Yatak Odası Takımları Şahane

Klasik tarzda olan mobilya üretimlerinin yanı sıra modern ve şık tarzda ki mobilya örneklerini de koleksiyonuna dahil ederek yeni sezonun trend haline gelmiş renk ve tasarımlarını ürünlerinde yansıtmasıyla, özellikle de bu şık tasarımlarının içinde merinosun 2014 yatak odası modelleri oldukça fazla bir beğeni topluyor.

Merinosun şık ve zarif yatak odası modelleri ile gün boyu yaşadığınız stres ve gerginliği eşsiz konforu sayesinde güzel bir uyku ile üzerinizden atabileceksiniz. Klasik ve spor tarzda ki yatak odası modellerinin yanı sıra avangard tarzda tasarlanmış olan yatak odası modelleride merinos mağazalarında sizlerin evinde alacağı yeri bekliyor. Buyrun şimdi merinos yatak odası takımları görsel galerimize hep beraber bir göz atalım ve bakalım sizler en çok hangi tasarımı beğenip, uygun fiyat avantajlarından yararlanıp evlerinizde kullanmaya başlayacaksınız.

Merinos Renkli Yatak Odası Takımlarından İnterior

Merinos Renkli Yatak Odası Takımlarından İnterior

Örneğin farklı bir tasarıma sahip Interior yatak odası. Farklı renklerin bir arada kullanıldığı takımda bu renklerin dikey uygulanışından kaynaklı muhteşem uyum göz kamaştırıyor. Takımın karyolası ve sürgü dolabındaki zerafete dikkatinizi çekmek isteriz.

Merinos Leparis Yatak Odası Takımı

Merinos Leparis Yatak Odası Takımı

Klasik avangard mobilyalardan hoşlananlardan içinse Merinos Leparis yatak odası takımı ideal bir seçim olarak görünüyor. Takımın farklı karyola başlığı, sürgülü dolap üzerindeki zarif işlemeleri, şifoniyer ve komodinlerin yerden yüksek ayakları, beyaz ve natural ahşap renklerin şahane uyumu takımda ilk bakışta dikkat çeken noktalar. 

Merinos Mobilya yatak odası ürün grubunda daha bir çok şık ürün sizleri bekliyor, foto galerimizde ççeşitli Merinos yatak odası takımlarını detaylı olarak inceleyebilirsiniz… 

MERİNOS EN YENİ YATAK ODASI TAKIMLARI