Babaları Bile Kıskandıracak Arabalı Yatak Tasarımları

Çocuk odası dekorasyonlarınız içerisinde kullanabilmek üzere yeni bir arabalı yataklara mı ihtiyaç duyuyorsunuz? Eğer cevabınız -evet ise sizleri de yakın zamanda hazırlanmış en yeni çocuk odası arabalı yatak modelleri adlı galerimizi gezmeye davet ediyoruz. Dekorask.com olarak sizler için seçtiğimiz yeni nesil arabalı yatak modellerini emin olun çok beğenecek ve bu harika tasarımlardan bir tanesini kendi çocuk odalarınız içerisinde de kullanmak isteyeceksiniz.

Farklı mobilya firmalarının özel koleksiyonları altından seçerek ayaklarınıza kadar getirdiğimiz arabalı yatak modellerini kesinlikle yakından incelemeniz gerektiği üzerinde durarak sizleri bu harika arabalı yatakları yakından görmeye davet ediyoruz. Hemen hemen tüm çocuk odalarına kolaylıkla adapte edilebilecek bu arabalı yataklar gerçekten çok etkileyici yapılara sahipler.

Beyaz Arabalı Yatak Tasarımları

Beyaz Arabalı Yatak Tasarımları

Arabalı yatakları ilk çıktıkları günden bu yana takip edenler bilirler. İlk zamanlar sadece ahşap ve sunta gibi malzemelerden tek boyutlu üretilen bu ürünler, zaman içerisinde evrim geçirerek, fiber kasalara sahip oldular. Ayrıca arabalı yataklara bir çok efektde eklendi.

modern arabalı yatak modelleri

modern arabalı yatak modelleri

Artık bir çok mobilya markasının ürün gamında yer alan arabalı karyolalar, ışıklı ve sesli görsel efektleri ile babaları bile kıskandırıyorlar. Özellikle bu konuda Çilek Mobilya öncü durumda. Marka bir arabada ki tüm detayları bu tür karyolalarına monte ediyor.

Çilek mobilya arabalı karyola modelleri dünyanın bir çok ülkesinede ihraç edilirken, ülkemizin gururu olan marka, yepyeni bebek ve çocuk ve genç odası tasarımlarınada imza atmaya devam ediyor. 

Çocuk odası için şık ve gerçekçi arabalı karyolalar arayan takipçilerimiz için birbirinden güzel ürünleri bir araya getirdiğimiz foto galerimizdeki görsel örnekler bu konuda sizlere ışık tutuacaktır… 

BİRBİRİNDEN GÜZEL ARABA YATAK TASARIMLARI