Lüks Banyo Dekorasyonlarından Etkileyici Örnekler

Klasik banyo dekorasyonlarını daha lüks bir dizayn ile yenilemek isteyenlere gerçekten çok hoş tasarım alternatifleri sunuyoruz. Yeni bir banyo dekorasyonu hazırlamak istediğiniz zamanlarda gönül rahatlığı ile kendinize rol model olarak seçebileceğiniz aşağıdaki lüks banyolar ile emin olun aklınızdaki dekorasyonu kolaylıkla ortaya çıkartabileceksiniz.

Banyolar, belki de göz önünde olmadıklarından dolayı, salonlarımız, oturma odalarımız ve mutfaklarımızdan sonra gelir dekorasyon önceliklerinde. İlk etapta temiz ve kullanışlı yeterli olmalıdır. Peki ya insanın içindeki, o karşı konulamaz lüks arzusu ne olacak ?..

Lüks Banyolar İçin En Yeni Dekorasyon Fikirleri

Lüks Banyolar İçin En Yeni Dekorasyon Fikirleri

Lüks altı delik kumbara gibidir, hiç bir zaman tamamlanmaz, her zaman paraya ihtiyaç duyar. para ile çalışan bir kömür kazanı gibidir, ateşi söndürmemek adına kürekle para atarsınız.

Banyo Dekorasyonunda Lüks Tasarımlar

Banyo Dekorasyonunda Lüks Tasarımlar

Abartılı banyo seramikleri, avangard banyo dolapları, lüks vitrifiyeler hatta kapitone banyo küvetleri. Evet yanlış duymadınız, yukarıdaki lüks banyo dekorasyon örneğinde de gördüğünüz gibi lüksün vurgusu olan kapitoneler artık banyo küvetlerinde bile karşımıza çıkıyorlar.

Lüks Banyo Dekorasyonlarından Örnekler

Lüks Banyo Dekorasyonlarından Örnekler

Mermer görünümlü seramik ve fayanslar şu sıra çok moda mesela, ancak bu seramikler normal banyolara girmeden çok önceleri lüks banyo dekorasyonlarında kullanılıyordu. Ancak tabi bildiğiniz seramik olarak değilde gerçek granit olarak 🙂

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi lüks sonu olmayan bir kara deliktir ve burada sizlere saatlerce lüks banyo dekorasyonlarından bahsedip, iç dekorasyonlarını anlatabiliriz. Ancak buna ne zaman, ne de sayfalarımız yeter. Onun için sizleri ilham alabileceğiniz lüks banyo dekorasyon görsellerinden meydana gelen foto galerimizle başbaşa bırakmak daha akıllıca olacaktır…

LÜKS BANYO DEKORASYONLARINDAN İLHAM VEREN ÖRNEKLER