İstikbal’den Yepyeni Bebek Odası Takımları ve Fiyatları

Yeni bir bebek odası dekorasyonu hazırlamak istenildiği zamanlarda işlerinizi ciddi oranlarda kolaylaştırabilecek ve sizlere çok daha net bir bebek odası dekorasyonu için ciddi anlamda etkiler sunabilecek İstikbal bebek odalarıyla emin olun istediğiniz bebek odalarını kolaylıkla hazırlayabilir ve ortaya çıkardığınız bebek odalarınız sayesinde bebeklerinizi çok daha rahat ettirebilirsiniz. 

İstikbal bebek odası ürün grubu üç farklı bebek odası takımından oluşurken, bu takımlar, Vesta, Arya ve Perla bebek odası takımlarından oluşuyor.

İstikbal Vesta Bebek Odası Takımı

İstikbal Vesta Bebek Odası Takımı

Yukarıda resmini gördüğünüz Vesta bebek odası erkek ve kız çocukları için iki farklı versiyonla mavi ve kırmızı olarak satışa sunuluyor. Şu an kampanya dahilinde olan İstikba Vesta  Bebek Odası Takımının başlangıç fiyatı ise 1.579,20 TL. Bu rakam seçimlerinize göre 2.335,20 Liraya kadar yükselebiliyor. İlgili ürüne buradan bakabilirsiniz.

İstikbal En Güzel Bebek Odası Takımları Arya Bebek Odası

İstikbal En Güzel Bebek Odası Takımları Arya Bebek Odası

Bir diğer İstikbal bebek odası takımı ise Arya ve kuşkusuz İstikbal bebek odaları içerisinde en göze çarpanı bu takım. Modern tasarımı ve beyaz rengi ile dikkat çeken Arya bebek odası takımı ise 2.854,80 TL fiyatla satışa sunuluyor.

 

İstikbal Perla Bebek Odası Takımı

İstikbal Perla Bebek Odası Takımı

İstikbal'in inceleyecimiz son bebek odası takımı ise Perla bebek odası. Bu takımda şu sıralar kampanya dahilinde olmakla birlikte 1.881,00 TL yerine indirimli olarak 1.693,80 TL fiyatla satışa sunuluyor.

Bu güzel bebek odası takımlarını daha detaylı olarak incelemek için foto galerimizde sizler için bir aray getirdiğimiz görsel örneklere göz atabilirsiniz…

İSTİKBAL 2016 BEBEK ODASI TAKIMLARI