Kelebek Mobilya’dan Modern Köşe Koltuk Takımları

Kelebek Mobilya Köşe Takımı Modelleri ve Fiyatları – 2016 Yılında vitrine çıkan mobilya grupları arasında en çok, farklı ve modern ötesi tasarımları ile köşe takımları dikkat çekiyor. Talep faktörü çok yüksek olan devasa köşe takımı pastasından daha fazla pay kapmak isteyen mobilya üreticileri inanılmaz tasarımlara imza atıyorlar.

Ülkemizin en eski modüler mobilya markalarından Kelebek Mobilya'da bu üreticiler arasında yer alırken, markanın 2016 köşe takımı modelleri adeta parmak ısırtıyor. Estetik modern tasarımın öncülerinden Kelebek Mobilya, 2016 yılı koleksiyonunda yer verdiği mobilya gruplarında, oturma ve köşe takımları modellerine de farklı ve zengin bir yelpaze ayırıyor.

Modern Köşe Koltuk Takımları Kelebek Mobilya 2016

Modern Köşe Koltuk Takımları Kelebek Mobilya 2016

Tasarımın yanı sıra çizim ve renk uyumundaki sadelik ile dikkat çeken Kelebek Mobilya, bu anlamda 2016 yılına damga vuracak nitelikte tasarımlar ve köşe takımları ile karşımıza çıkıyor. Estetik anlayışını yalnızca mobilya gruplarında değil, dekoratif ve fonksiyonel aksesuarlarda da kanıtlayan Kelebek Mobilya köşe takımları, dekoratif aksesuarlar ve tamamlayıcı eşyalar ile çok zengin bir kreasyon ile karşımıza çıkıyor.

Kelebek Mobilya Modern Köşe Takımı Modelleri 2016

Kelebek Mobilya Modern Köşe Takımı Modelleri 2016

Genellikle koyu, canlı ve göz yormayan modern renklerden ve oldukça şık renk uyumlarından oluşan köşe takımı modelleri, malzeme ve konfor konusunda da oldukça iddialı. Özellikle bir kaç köşe takımı Kelebek Mobilya ürün köşe takımı grubu arasında şık tasarımları ile öne çıkıyor ki bu ürünlere Desarada, Lepi, Laos gibi modern köşe takımı tasarımlarını örnek olarak gösterebiliriz.

Kelebek Mobilya 2016 Köşe Takımı Modelleri

Kelebek Mobilya 2016 Köşe Takımı Modelleri

Kelebek Mobilya'da daha farklı köşe takımlarıda mevcut. Bizler de Dekorask.com olarak bu sayfamızı modern köşe takımlarını evlerinde görmeyi hayal eden takipçilerimiz için hemen alt tarafta Kelebek köşe takımlarından meydana gelen bir foto galeri hazırladık. Bu foto galeri içerisinde Kelebek Mobilya'nın 2016 yılına damgasını vuracak kadar başarılı tasarımlardan oluşan köşe takımlarına göz atabilirsiniz. Ürünlerin fiyatlarını mutlaka merak edeceksinizdir. En güncel Kelebek Mobilya köşe takımı fiyatlarına da bu adresten ulaşabilir, fiyatları detaylı olarak inceleyebilirsiniz… 

Kelebek Mobilya 2016 Köşe Takımı Modelleri Örnekleri