Çamsan Parke Modelleri İle Sıcak ve Dekoratif Evler

Çamsan Parke Modelleri 2016- Son zamanlarda zemin dekroasyonlarının en önemli, en ideal,en şık ve vazgeçilmez unsurları arasında lamine parkeler yer alıyor. Halı kaplama ve seramik gibi diğer zemin dekorasyon ürünlerinin pabucunu dama atan Lamine parkeler, çeşitli yerli üreticilerimizin tezgahlarından geçerek en güzel halleri ile ev dekorasyonlarımıza artı değerler katıyorlar.

Bu yerli üreticilerimizden biri de Çamsan oluyor ki son yıllarda Çamsan'ın değişik renk ve desenlerdeki parke modellerine sıklıkla rastlıyoruz. Dolayısı ile bizlerde ev dekorasyonlarında daha doğrusu zemin dekorasyonlarında Parke kullanmak isteyen dekorask.net takipçileri için Çamsan 2016 Parke modellerini sizler için inceliyoruz… 

Çamsan Parke 2016 Renkleri ve Desenleri

Çamsan Parke 2016 Renkleri ve Desenleri

Lamine parkeler, hijyenik, estetik, sağlıklı ve kolay döşenebilen bir yer döşemesidir. Diğer yer döşemelerine göre daha ekonomiktir. Masif parke gibi sistre cila gerektirmez, kolay çizilmez ve aşınmaz. Pekçok renk çeşidiyle mobilya ve duvar renklerine en uyumlu parkeyi seçme imkanı sağlar. Diğer ahşap esaslı yer döşemeleri içinde aşınma ve çizilmeye en dayanaklı malzemedir. Günlerce evinize parke yaptırmak için beklemezsiniz. Montajı kolay, hızlı ve temizdir.

Çamsan Laminat Parke Modelleri 2016

Çamsan Laminat Parke Modelleri 2016

Çamsan'ın laminat parke modelleri aynı zamanda çevre dostudur. Çamsan tasarımcıları tarafından büyük emekler verilerek hazırlanan ve dekorasyonlarınıza büyük katkı yapmaları muhtemel olan bu özel laminat parkeler özel yapıları sayesinde fazlasıyla dayanıklılardır.

2016 Çamsan Parke Modelleri

2016 Çamsan Parke Modelleri

Ev kimyasallarına, basınç, çizilme ve darbelere karşı ekstra koruma özellikleri bulunan Çamsan laminat parkeler, dayanılıklı olmalarının yanında sundukları şık görünümleri ile de dekorasyonlarınız için mükemmel alternatifler olabilirler. Hemen alt tarafta yer alan foto galerimizde bir araya getirdiğimiz Çamsan parke'nin birbirinde güzel desenlerine göz atabilir, bu şık parke modellerini detaylı olarak inceleyebilirsiniz… 

Çamsan Laminat Parke Modelleri Görselleri