Ikea’dan 2016 Yılına Özel Komodin ve Şifonyer Tasarımları

Ikea 2016 Şifonyer ve Komodin Modelleri – İskandinav kökenli bir yapı market olan Ikea kendi kültürlerini dünyaya sevdirme konusunda önemli bir misyon üstleniyor. Mağaza sayesinde aslında basit bir tarz olan İskandinav tarzı dünyanın hemen her yerinde en fazla tercih edilen dekorasyon ve mobilya uygulamaları arasında yer alıyor… 

En önemli ev gereçlerinden mobilyalara, en basit mobilyalardan tekstil ürünlerine varıncaya kadar odukça sade ve ancak bir o kadarda şık tasarımlarla dolu ürün gamından bizlerde dekorask.net olarak ülkemizdeki Ikea dolayısı ile iskandinav tarzı severler için bu sayfamızı Ikea şifoniyer ve komodin modellerine ayırıyor, çeşitli örnekleri burada beğenilerinize sunuyoruz.

Ikea En Yeni Şifonyer Modelleri

Ikea En Yeni Şifonyer Modelleri 

Estetik ve modern tasarımı kendi fonksiyonel tasarım anlayışını ile birleştiren ve bu çizgide öncü tasarımlara imza atan ikea, 2015 yılı koleksiyonunda olduğu gibi 2016 yılı koleksiyonunda da dekoratif ve tamamlayıcı ünitelere yer veriyor.

Ikea Yeni Sezon Komodin Örnekleri

Ikea Yeni Sezon Komodin Örnekleri

Bu yıl ki tasarımda modern tasarımları ve kullanışlı yapıları ile dikkat çeken aksesuarlardan ikea komodin modelleri ve ikea şifonyer modelleri, renk ve tasarım konusunda farklı zevklere ve farklı yaş gruplarına hitap ediyor.

Ikea Çekmeceli Şifonyer Modelleri 2016

Ikea Çekmeceli Şifonyer Modelleri 2016

Geçtiğimiz yıl olduğu gibi renk konusunda göz yormayan, sade ve birçok tasarıma ve renge uyumlu tonlara yönelen ikea, tasarım konusunda ise daha minimal bir koleksiyon ile görücüye çıkıyor. Biz de bu şık tasarımları sizler için bir araya getirdik. İşte birbirinden şık ve kullanışlı ikea komodin modelleri ve ikea şifonyer modelleri:

Ikea 2016 Komodin ve Şifonyer Tasarımlarından Örnekler