Birbirinden Şık TV-Duvar Ünitelerine Göz Atın !

2016 TV-Duvar Ünitesi Modelleri – TV-Duvar Üniteleri hem dekorasyon, hem mobilya olarak son 10 yılın trendleri arasında sürekli yükselişteler. Vitrinlerde ilk görünmeye başladıkları günden bu yana olumlu bir evrim geçiren bu üniteler şimdilerde hemen herkesin evlerini yada hayallerini süslüyor. 

Durum böyle olunca bizlerde dekorask.net olarak şık bir tv ünitesi aramakta olan takipçilerimiz için 2016 yılının farklı tasarımlara sahip TV -Duvar ünitesi modellerini bu sayfamızda masaya yatırıyor, en güzel örneklerini sizlerle paylaşıyoruz. Şu sıralar bir duvar ünitesi almak niyetindeyseniz burada ki görsellere göz atmadan mağaza yollarına düşmemenizi öneriyoruz, zira buradaki örnekler arasında beğeneceğiniz, hayran kalacağınız bir tane mutlaka vardır…

Modern TV-Duvar Ünitesi Örnekleri 2016

Modern TV-Duvar Ünitesi Örnekleri 2016

Salon ve oturma odalarının vazgeçilmez dekoratif mobilyalarından televizyon üniteleri, 2016 yılı koleksiyonu ile dikkat çeken mobilya ve aksesuar firmalarının koleksiyonunda tasarımları ile olduğu gibi kullanışlı yapılarıyla da tercih nedeni olacak nitelikte.

Avangard TV Ünitesi Tasarımları

Avangard TV Ünitesi Tasarımları

Özellikle renk konusunda kombin tarzların da yer aldığı tv-duvar ünitesi modelleri, 2015 yılında olduğu gibi 2016 yılında da oldukça zengin bir koleksiyona sahip. Farklı mobilya tasarımlarına uyumlu örneklerin yer aldığı 2016 televizyon üniteleri, koyu renklerin öne çıkmasının yanı sıra canlı renklerden oluşan modellerle de farklı zevklere de hitap ediyor.

2016 TV Ünitesi Tasarımlarından Örnekler

2016 TV Ünitesi Tasarımlarından Örnekler

Sizlerin tarzınız, avangard mı yoksa modern mi bilemeyiz ancak her tarzdan en yeni tv-duvar üniteleri arasından oturma odalarınız veya salonlarınız için hemen alt tarafta yer alan bir foto galeri hazırladık. Bu galeriye göz atarak hayalinizde ki tv-duvar ünitesini bulabilirsiniz… İşte birbirinden şık, modern ve oldukça kullanışlı 2016 televizyon üniteleri:

Birbirinden Şık Televizyon Ünitelerinden Örnekler