Filli Boya 2016 Dış Cephe Renk Kartelasını Sizler İçin İnceledik

Filli Boya Dış Cephe Duvar Renkleri – Dış cephelerinizi renk anlamında farklılığa uğratmak istediğiniz zamanlarda tercih edebileceğiniz çok etkileyici dış cephe duvar renkleriyle sizlerleyiz. Filli Boya tarafından hazırlanan, dış cephelerinize gerçekten çok şık bir görüntü ve aynı zamanda sağlamlık kazandırabilecek yeni boyalar ile istediğinizi kolaylıkla elde edebileceksiniz. 

Dış cephe de kült haline gelmiş geleneksel renklerin dışına çıkmak isteyenler için sıradışı renk tasraımlarını vitrine çıkaran Filli boya, sarılara, yeşillere, turunculara, kırmızı ve hatta siyahlara bambaşka bir açıdan bakmış. Ana renklere onlarca farklı ton eklemiş. Şimdi dilerseniz gelin bu renklere hep birlikte göz atalım.

Filli Boya Dış Cephe Renkleri 2016

Filli Boya Dış Cephe Renkleri 2016

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi Filli boya 2016 dış cephe renk kertelasında oldukça farklı renklere yer vermiş. Katalogda, yeşiller, sarılar pastel tonlamarlan çıkıp neon renklere bürünmüşler. Geçtiğimiz yılların dış cephe trendlerinden olan turuncular ise yine Filli Boya 2016 kataloğunda kendine yer bulmuş.

Filli Boya Dış Cephe Renk Kataloğu 2016

Filli Boya Dış Cephe Renk Kataloğu 2016

Turuncuların ardından gelen kırmızı ve tonları ise bu yıl bir çok binanın dış cephesini süsleyecek gibi görünüyor, zira kırmızı sevipte her tonundan hoşlanmayanlar için bile gayet güzel tonların olduğunu söyleyebiliriz. 

Filli Boya 2016 Dış Cephe Renk Kartelası

Filli Boya 2016 Dış Cephe Renk Kartelası

Sektöre damgasını vurabilecek işlere imzasını atan Filli Boya'nın, 2016 dış cephe duvar renkleri ve boyalarını foto galerimizde detaylı olarak inceleyebilir, kendiniz için en uygun alternatifi belirleyiebilirsiniz…

FİLLİ BOYA DIŞ CEPHE DUVAR RENKLERİ