Dekorasyonda Vazgeçilmez Duvar Rengi Kum Beji

Kum Beji Duvar Rengi Dekorasyon Örnekleri – Bahar ayı ile birlikte, benim gibi küçük çocuğu olan hanımlar evlerini tamir ve tadilattan geçirecekler eminim. Duvarlarımı ikizlerim çizdiler, yedikleri elmayı, her şeyi bulaştırmayı nasıl oldu ise başardılar.Daha önceden Yeşil tonunda boyattığım duvar için bu defa kum beji duvar rengi düşünüyorum. Arkadaşımın evinde gördüm ve evin içini daha çok aydınlık göstereceğinden eminim. Gayet hoş olmuştu ve bu renge uygunda her şeyini kombinelemişti. Şimdi Tüm markalardan Google images odaklı olarak araştırmalar yapıyorum.

Özellikle boya ustalarından hangi marka istediğinizi söylemeniz iyi olacaktır. benim araştırmalarımda bu rengin en çok şu iki markada kullanıldığını gördüm. Filli Boya ve Marshall… Bu boyalardan şaşmayın arkadaşlarım. Bu aralar okullar açıldı ve insanlar artık dekorasyon işine bakmıyorlar. E kolay da değil tabiki, çocukları okula götürmek onlarla uğraştan artık dekorasyona ve boya işlerine hiç ama hiç zaman da yok. Sizler evlerinizi bu aşağıda verdiğim güzel örneklere göre yeniden yaptırabilirsiniz. Kum beji rengi ile evlerinizin içlerini daha aydınlık gösterebilirsiniz. Özellikle eklenen fotoğraflarda yer alan bu renk ile mobilyaların uyumuna lütfen dikkat eder misiniz ? Bu renk ile kombine edilecek bir çok renkte mobilya kendini gösterecektir.

Kum Beji Duvar Renkleri ile Ev Dekorasyonu
Kum Beji Duvar Renkleri ile Ev Dekorasyonu

Özellikle boya ustaları bu markaları aldığınızda sorunsuz olarak uygulanabileceğinin ve renk solmalarının da olmayacağının altını önemle çiziyorlar. Kum Beji rengi nasıl bir seçim diye boyacı ustama sorduğumda harika seçim dedi. Hemen hemen herkes bu rengi yakın zamanda çokça kullanıyor şeklinde de açıklama yaptı. Tabiki karar sizin kendiniz karar vermelisiniz. Ama görünen köy de klavuz istemez diye düşünüyorum. Buyrun diğer resimlere hep birlikte göz atalım.

Mutfak Dekorasyonunda Kum Beji Duvar Renkleri
Mutfak Dekorasyonunda Kum Beji Duvar Renkleri

Yukarıdan görüldüğü üzere duvarlarda kullanılan kum beji özellikle mutfak dolaplarındaki renk ile ayrı olmasına rağmen ne kadar da uyum sağlamış. Renklerin ve kum beji ev uygulamalarının google görsellerden alındığını ifade etmek istiyorum sizlere. Sizler de buradaki örneklere bakarak beğenebilir ve hatta bu görsel örneklerde yer alan ev dizaynlarını da kullanabilirsiniz.

Kum Beji Duvar Dekorasyonu ve Duvar Rengi Örnekleri
Kum Beji Duvar Dekorasyonu ve Duvar Rengi Örnekleri

Aşağıda yer alan foto galerimizde bu büyüleyici ve oldukça kullanışlı duvar boya rengi ile ilgili çeşitli dekorasyon örneklerini beğenilerinize sunuyorum. Buradaki görsel örneklere göz atarak ev dekorasyonunuzda kum bejinden ilham alabilirisiniz…

KUM BEJİ DUVAR RENGİ UYGULAMA ÖRNEKLERİ