Bellona Yeni Orta Sehpa Modelleri ile Dekorasyonunuza Hareket Katın

Bellona Orta Sehpa Modelleri ve Fiyatları 2016 – Orta sehpalar genel olarak ucu oldukça açık konular arasında yer alır, zira akla gelebilecek her tema, her malzeme ev dekorasyonları içerisinde mutlaka olması gereken orta sehpa temeline uygundur.

Bu durumu daha net anlaşılır şekilde biraz daha açmak gerekirse deniz dibinden çıkarılan bir anforayıda orta sehpa tasarımında kullanabilirsiniz, eski bir kapıyıda, farklı bir iş için tasarlanmış ferforje veya demir bir iskeletide orta sehpa tasraımında tema olarak kullanabilirsiniz. Yada bunlarla otantik birşeyler yaratma peşinde koşmak yerine, Bellona 2016 orta sehpa modellerine göz atabilirsiniz, çünkü burada da inanılmaz orjinal tasarımlar mevcut… 

Bellona Orta Sehpa Tasarımlarından Orjinal Örnekler

Bellona Orta Sehpa Tasarımlarından Orjinal Örnekler

Aksesuar ürünleri ile 2015 yılının ödüllü ürünler listesine giriş yapan Bellona, bu yıl ki koleksiyonunda da yer verdiği dekoratif aksesuar modelleri ve tamamlayıcı ürünleri ile ev hanımlarının gözdesi olmayı bir kez daha başarıyor. Salon takımı modellerinden, yatak odalarına, mutfak ürünlerinden oturma odalarına kadar tamamlayıcı ürün yelpazesini bu yıl oldukça zengin tutan bellona, tamamlayıcı ürünler listesinde öne çıkan sehpa modelleri tasarımları ile tercih nedeni olacak nitelikte.

Bellona Çekmeceli Orta Sehpa Tasarımları

Bellona Çekmeceli Orta Sehpa Tasarımları

Kullanım alanlarına ve fonksiyonel tasarımlarına göre kategorize ettiği Bellona sehpa modelleri, evinizin her alanına uygun farklı tasarımlara ve renk yelpazesine sahip. Her zevke uygun tasarımlara sahip olan 2016 sehpa modelleri, kullanışlı yapılarının yanı sıra kullanılan malzeme konusunda da birinci sınıf bir deneyim sunuyor. Biz de bu örneklerden derlediğimiz bazı modelleri sizler için bir araya getirdik.

Bellona Modern Orta Sehpa Tasarımları 2016

Bellona Modern Orta Sehpa Tasarımları 2016

bu örnekleri hemen alt tarafta yer alan foto galerimiz içerisinde detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Bellona orta sehpa fiyatlarınıda burada ki görselleri beğendikten sonra mutlaka merak edeceksinizdir, dolayısı ile en günce fiyatlarada bu adresten ulaşabilirsiniz… İşte 2016 Bellona orta sehpa modelleri:

Bellona 2016 Orta Sehpa Modelleri Galerisi