Bellona Yeni Halı Modelleri ve En Güzel Desenleri

Bellona 2016 Halı Modelleri – 2016 Halı modelleri geçtiğimiz yılın son aylarından itibaren vitrinlere çıkmaya başlarken, halı markaları ve üreticileri yeni koleksiyonları ile 2017 modellerinden İpuçları veriyorlar. Bu halı marka ve üreticilerinden biri de Bellona olurken bizlerde dekorask.net olarak Bellona en yeni halı modelleri sizler için inceliyoruz.

Bellona yeni halı tasarımlarında sade ve yumuşak renklerin, Bellona mobilyanın tasarım anlayışında yer alan zarif desenlerle sentez oluşturduğu örnekler göze çarpıyor. Geçtiğimiz 2015 halı modellerinde olduğu gibi, pudra tonlarında rengârenk desenleri ile dikkat çekerken bir kaç koleksiyon ise etkileyici desenleri ile hemen göze çarpıyor… 

Bellona En Yeni Halı Modelleri 2016

Bellona En Yeni Halı Modelleri 2016

Örneğin hemen üst tarafta resmini gördüğünüz Wooline serisi çok daha sade, basit, modern ve zarif desenleri ile öne çıkıyor. Özgün desenlerinin yanında pudra tonlarında ki yeşiller, fuşyalar, kahveler bu koleksiyonda tam anlamı ışık saçıyor. 

2016 Halı Modelleri Bellona Halı Desenleri

2016 Halı Modelleri Bellona Halı Desenleri

Bellona halı yeni serilerinde beğeni toplayan daha bir çok koleksiyon var. Örneğin yine üst resimde desenlerini gördüğünüz Milda serisi, Bellona mobilyanın halı koleksiyonuyla da beğeni toplamasının ardından özel tasarımlarıyla da tasarımını konuşturduğu koleksiyonlar arasında yer alıyor.

Bellona Halı En Yeni Modelleri

Bellona Halı En Yeni Modelleri

Genellikle canlı renklerden oluşan Bellona halı modelleri, özgün ve modern tasarımlarıyla da dikkat çekecek nitelikte. Yerel motiflerin yanı sıra bellona mobilyanın modern hatlarının da yer aldığı örnekler de evinize farklı bir hava katmanız için "modern" bir alternatif olarak tanımlanabilir. Biz de bu örnekler arasından derlediğimiz "özel tasarım" örneklerini sizlerle paylaşıyoruz. İşte bellona mobilyanın halı koleksiyonunda yer alan ve Fashion serisi modelleri arasından derlediğimiz Bellona halı 2016 modelleri:

Bellona Halı En Yeni Modelleri Görselleri