Alfemo’dan Modern Ötesi Yemek Odası Takımları

Alfemo Yemek Odası Takımları 2016 – Modern mobilya denince akla gelen ilk mobilya üreticilerinden olan Alfemo daha önce 2016 yatak odası takımları ile sayfalarımıza konuk olmuştu. Bu defa ise dekorask.net sayfalarına birbirinden zarif, modern ve şık yeni sezon yemek odası takımları ile konuk oluyor.

Alfemo'nun 2016 yılı koleksiyonuna yer verdiğimiz bu köşemizde, firmanın 2016 yılı koleksiyonunda öne çıkan yemek odası takımı modellerini sizlerle paylaşıyoruz. Dolayısı ile henüz bir yemek odası takımı almadan bu sayfamızda yer alan Alfemo 2016 yemek odası takımlarını görmeden hareket etmemenizi öneriyoruz. 

Avangard Yemek Odası Takımları Alfemo 2016

Avangard Yemek Odası Takımları Alfemo 2016

Alfemo mobilyanın 2015 yılı koleksiyonunda da büyük beğeni toplayan ve ev hanımlarının diğer mobilya ve aksesuar gruplarında olduğu gibi tercihi olan yemek odası takımları, bu yıl da birbirinden farklı ve modern tasarımlar ile dikkat çekiyor.

Alfemo En Yeni Yemek Odası Takımları 2016

Alfemo En Yeni Yemek Odası Takımları 2016

Özellikle bir kaç koleksiyon Alfemo'nun mobilyaya ne kadar farklı bir açıdan baktığının göstergesi gibi adeta. Bu takımlara hemen üst tarafta resmini gördüğünüz Escuda başta olmak üzere, Brooklyn, Legno ve Motta gibi yemek odası modellerini örnek olarak gösterebiliriz.  

Alfemo Yemek Odası 2016 Modelleri

Alfemo Yemek Odası 2016 Modelleri

Koyu renklerin hâkim olduğu ana mobilya gruplarına canlı aksesuar takımları ve tamamlayıcı ürünler destek verirken, çeşitli dekoratif mobilya ve aksesuarlara da yer verildiği görülüyor. Bu dekorlardan bazıları çeşitli biblolar, büfeler, örtüler ve aksesuarlardan oluşuyor. Biz de kombin modeller arasından derlediğimiz örnekleri sizlerle paylaşıyoruz. İşte 2016 Alfemo yemek odası takımları:

Alfemo 2016 Yemek Odası Takımları Görselleri