Bellona Salon Takımları 2017 Özgün ve Özgür Tasarımlar

Bellona Salon Takımları 2017– Modern ve estetik tasarımlarının yanı sıra yılların tecrübesi ve ortaya koyduğu kalite farkı ile milyonların beğenisini kazanan ve 2016 yılında da tercih edilen bellona mobilya, 2017 yılı koleksiyonu ile bir kez daha dikkatleri çekmeyi başarıyor. Yeni evlenecekler eşyalarını yenileyecekler için Bellonadan çok özel tasarımlar var. Tarzınız ne olursa olsun bellona herkesin ihtiyacını karşılıyor. Avangard, modern, klasik çok özel renklerle tasarlanan bellona salon takımlarının benzersiz yeni modellerini sizlere sunmak istiyorum. Özellikle soft renkleri ile dikkat çektikleri kesin. Hemen aşağıda gördüğünüz takım da dikkatinizi çeken estetik duruşlu ayaklar rahat ve konforu sunan rahat bir yaşamı destekleyen yapısı ile harika bir salon takımı ile karşı karşıyasınız.

Geçtiğimiz yıl oldukça şık ve estetik tasarımlar ile ev hanımlarının tercihi olan bellona, 2017 yılı koleksiyonu ile bir kez daha hanımların gönlünü kazanmayı başarıyor. Özellikle mobilya gruplarındaki tasarım başarısını yılların tecrübesi ile harmanlayan bellona, 2017 yılı koleksiyonunda yer verdiği premium serisi ile lüks ve modern tasarıma meraklı dekorasyon tutkunlarının da ilgisini çekmeyi başardı. Chester tarzının şıklığını hemen aşağıda yer alan renkleri ile de dikkat çeken bu takımdan görebiliyoruz. Chester tarz yanında rahatlığı ince detaylarla şekillenmiş bu salon takımı salonunuzu açacak. Salonlar artık bellona ile şenlenecek güzelleşecek.

Biz de bu modeller arasından sizler için küçük bir derleme yaptık. Aşağıdan göz atabileceğiniz galeride, bellona mobilyanın 2016 yılı koleksiyonunda yer alan premium serisi koltuk takımlarından oluşan salon takımları mevcut. İşte 2017 bellona salon takımları: Aşağıdaki model de bize klasik tarzın daha ne kadar ileri gidebileceğini gösteriyor. Şık tasarımı renk uyumu üzerinde yer alan düğme detayları şık ayaklar ve altın varak işlemeleri ile göz dolduran bir salon takımı. Rahatlığın ve şıklığın abidesi adeta bellona salon takımları. Şık ve zarifin tanımlarını bellona salon takımları bize açıkça gösteriyor. Salon takımı arıyorsanız salonlarınız için en güzel yeni modellerin adresi bellona. Bellona salon takımları yanında yeni 2017 model yemek odası modellerini buradan inceleyebilirsiniz.