Bebeğiniz İçin Şık ve Konforlı Bebek Odası Mobiyaları

Bebek odası Modelleri 2016 – Tasarımın yanı sıra fiziksel ve ruhsal gelişim konusunda da önemli bir ayrıntı olan bebek odası dekorasyonu, son yıllarda ebeveynlerin kadar mobilya ve dekorasyon firmalarının da dikkat ettiği unsurlar arasında yer alıyor. Özellikle 0-3 yaş arası bebekler için tasarlanan ve bebek gelişimine öncelik tanıyan tasarımlar, sağlık açısında da oldukça kaliteli bir deneyim sunuyor.

Anne-babaların sağlık ve gelişim konusundaki endişesini gideren bebek odası mobilya tasarımları ile bebeklerin huzurlu ve sağlıklı bir şekilde gelişmelerine de yardımcı oluyor. Bu yılki koleksiyonda da benzer şekilde sağlıklı gelişime yardım edecek tasarımlar yer alan bebek odası modelleri, kullanışlı ve konforlu yapıları sayesinde bebeğinizin bütün gün rahat ve güvenli bir şekilde eğlenmesine ve gelişmesin yardım edecek nitelikte.

Modern Bebek Odası Örnekleri

Modern Bebek Odası Örnekleri

Modern bebek odası tasarımlarında ilk dikkat çeken tüm bebek odalarında olduğu gibi karyolalar. Bebek karyolaları eskiye nazaran daha kompakt bir nitelikte. Çekmeceler ve raflar karyola ile birlikte tasarlanıyorlar.

En Güzel Bebek Odası Modelleri

En Güzel Bebek Odası Modelleri

Ancak yeni nesil bebek odası mobilyalarında oldukça değişik tasarımlara sahip bebek beşikleride yok değil. Bu tasarımlar odanın diğer üniteleri ile birlikte bebek odası dekorasyonunda farklı bir kontrast sunuyorlar.

2016 Bebek Odası Tasarımları

2016 Bebek Odası Tasarımları

Yeni bebek odası renklerine gelecek olursak, beyaz her zaman olduğu gibi revaçta. Ancak bu yıl fildişi ve krem gibi trend renklerinde bebek odalarına uyarlandığı görülüyor.

Foto galerimizde sizlere fikirler vermek adına çeşitli modern bebek odası mobilyalarından örnekler sunuyoruz. Buradaki örneklere göz atarak bebeğiniz için hayalinizdeki bebek odası takımlarını bulabilirsiniz… 

2016 BEBEK ODASI MODELLERİ GÖRSELLERİ