Banyo Dekorasyonunda Trend Koyu Renkler

Banyo Dekorasyon Örnekleri 2016 – Seramik sektörünün en önemli markaları bu yılda kreasyonlarını görücüye çıkardılar. Üreticilerin bu yıl ki koleksiyonlarıda tıpkı geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi özellikle hanımların beğenisini kazanacak cinsten. Genel hatlarını modern tasarımların oluşturduğu ve koyu renklerin hakim olduğu banyo modelleri, 2016 yılının tasarım ruhunu da birebir yansıtıyor.

Siyah ve kahve gibi koyu tonların hakim olduğu ve oldukça sade tasarımların yer aldığı 2016 banyo dekorasyonları, kullanışlı ve kaliteli yapılarıyla da birinci sınıf bir deneyim yaşatıyor. Bu koyu renkler ile harmanlanan beyaz ve gümüş gibi tonlar ise banyolarda sarayları anımsatan bir atmosfer yaratıyor.

2016 Banyo Dekorasyon Örnekleri

2016 Banyo Dekorasyon Örnekleri

Seramik üretici ve markalarının koleksiyonlarına baktığımızda bu yıl granit mermer görünümlü fayans modellerinin banyolarda sıklıkla kullanılacağını görüyoruz. Özellikle siyah rtonlamalarındaki granit seramik modelleri 2016 yılının banyo trendleri arasında yer alıyor.

Banyo Dekorasyon Trendleri 2016

Banyo Dekorasyon Trendleri 2016

 Ancak yukarıda bahsettiğimiz gibi aralara beyaz ve altın, gümüş gibi tonların detaylarını yerleştirmek kaydıyla. Beyaz detaylar, siyah içerisinde yer alan altın veya gümüş varak uygulamaları banyo dekorasyonunda lüks vurgusu yapıyor.

Modern Banyo Dekorasyonlarından Örnekler

Modern Banyo Dekorasyonlarından Örnekler

Her ne kadar kulağa hoş gelmesede, bu yıl modern banyo dekorasyonunda trend koyu renkler ve bizlerde dekorask.net olarak bu renklerle tasarlanmış banyo modellerini beğeninize sunuyoruz.

Aşağıdaki galeriden göz atacağınız örnekler, bu yılın en çok beğeni toplayan banyo tasarımları arasından derlediğimiz örneklerden oluşmaktadır. İşte birbirinden şık ve kaliteli, modern banyo modelleri:

BANYO DEKORASYONUNDA KOYU RENK UYGULAMALARI