Atlas Halı Yeni Sezon Desenleri 2016 Yılına Damgasını Vuracak !

Atlas Halı Modelleri 2016 – Halı sektörünün dev ismi Atlas Halı'nın, yeni sezon için hazırladığı en etkileyici halı modellerini ayaklarınıza kadar getiriyor, bu sayfamızı en yeni Atlas Halı modellerine ayırıyoruz. Dekorasyonların en özel parçalarından bir tanesi olan ve olmazsa olmazlar içerisinde yer alan halılar, Atlas halı firmasıyla birlikte bambaşka boyutlara taşınmışlar. Hem şık hem de çok sağlam yapılara sahip olan ve dekorasyonlara gerçekten mükemmele yakın kazançlar sunması muhtemel bu harika halılar, emin olun sizin dekorasyonlarınıza da çok yakışacaklar.

Atlas Halı yeni sezona bir kaç koleksiyon ile merhaba dedi. Bu koleksyonların en dikkat çekici ortak özellikleri ise renkleri ve modern ile klasiğin bir arada kullanıldığı benzersiz desenleri. Atlas Halı tasarımcıları 2016 Atlas Halı koleksiyonlarında bir çok tasarımcının denemeye cesaret edemediği uygulamaları denemişler ve oldukça başarılı olmuşlar. 

Atlas Halı 2016 Modellerinden Örnekler

Atlas Halı 2016 Modellerinden Örnekler

Atlas Halı 2016 Modelleri arasında hemen her zevke hitap eden desenler, halı modelleri bulmanız mümkün. Ancak bazı koleksiyonlar var ki özellikle salon dekorasyonlarını şık halılar ile desteklemek isteyenler için son derece ideal. Bu koleksiyonlara Simya, Nar, Rumeli ve Öykü gibi Atlas Halı desenlerini örnek olarak gösterebiliriz… 

Atlas Halı Yeni Sezon Modelleri

Atlas Halı Yeni Sezon Modelleri

Eğer yeni bir halıya ihtiyaç duyuyor ve kendiniz için en uygun tasarımı belirleyebilme anlamında sıkıntılar yaşıyorsanız, sizler için seçtiğimiz Atlas Halı modellerine mutlaka bir göz atmalı ve bu harika ürünler arasından kendiniz için bir seçimde bulunmalısınız.

Atlas Salon Halısı Modelleri

Atlas Salon Halısı Modelleri

Evlerinize gerçekten çok yakışacağını düşündüğümüz, oldukça etkileyici desenlere sahip Atlas Halılardan en güzel örnekleri foto galerimizde sizler için bir araya getirdik. Buradaki görsel örneklerden hayalinizdeki halıyı seçebilir, bu adresten tüm Atlas Halı koleksiyonlarını detaylı olarak inceleyebilirsiniz… 

ATLAS HALI EN YENİ DESENLERİ ÖRNEKLERİ