Alfemo Oturma Odası Takımları Hayalleri Değil Evlerinizi Süslesin

Alfemo Oturma Odası Takımları-Yemek odası, yatak odası ve televizyon ünitelerinin ardından, şimdi de 2016 yılı koleksiyonunda tasarımları ile farklı zevklere hitap eden Alfemo oturma grupları arasından derlediğimiz birbirinden renkli, modern, estetik tasarımlara sahip ve konforlu modelleri paylaşacağız. Diğer mobilya ve aksesuar gruplarında olduğu gibi oturma gruplarında da birbirinden şık, canlı renklere sahip tamamlayıcı ürünler ve konforlu tasarımlar ile 2016 yılında tasarım anlayışı çıtasını bir hayli yükselten Alfemo oturma odası takımları ile hanımlar kadar beylerin de beğenisini kazanıyor.

alfemo-oturma-odasi-takimi-2016

Özellikle koltuk takımları ile beğeni çıtasını yükselten Alfemo, geçtiğimiz yıl ki koleksiyonda da diğer mobilya gruplarının önüne geçen oturma odası takımlarının tasarımları ile dikkat çekmiş, bu tasarım ve estetik anlayışını 2016 yılı koleksiyonuna da yansıtmıştı. Görücüye çıkan örnekler arasında en çok dikkat çeken estetik hatlar, beraberinde modern tamamlayıcı ürünler ve konforun hâkim olduğu tasarımlar, 2016 yılı mobilya tasarımlarına öncülük eden cinsten. Biz de bu örneklerden bazılarını siz hanımlar için bir araya getirdik. Aşağıdan göz atabileceğiniz örnekler yalnızca Alfemo mobilyanın değil, bu yılın kreasyonuna yön verecek nitelikte tasarımlara sahip. İşte 2016 Alfemo oturma odası takımları: Görsel örneklerden bile ne kadar rahat ve konfor sahibi olduğunu görebileceksiniz takımların.

alfemo-garcia-oturma-odasi-takimi

Özel işçiliğe sahip, ince detaylarla şekillendirilen hoş renk tasarımları ile beğeneceğiniz modeller dekorasyonunuza ayrı bir renk katacak. Bu sezonda alfemo ile evler daha bir güzel daha çekici olacak. Özel kumaş tasarımları renkleri asla solmaz. Yıllara meydan okuyacak özel tasarım oturma odası takımları ile sıcacık bir aile ortamına kavuşacaksınız. Konforunuza düşkünseniz bu estetik tasarımları kaçırmayın. Yeni mi evleneceksiniz yeni oturma grubu mu bakıyorsunuz? Alfemoya uğramadan karar vermeyin.Oturma grubu ile uyumlu alfemo duvar ünitelerini de görmenizi tavsiye ederim. Alfemo duvar üniteleri için burayı inceleyebilirsiniz.

alfemo-hilda-oturma-grubu

Modellerin her biri kendine has duruşları ile göz dolduran bir yapıya sahipler. Rahat oturum sağlayan bel destekleyen kırlent ve yastıklar, fonksiyonel özellikleri saymakla bitmez bu modellerin. Takımla uyumlu berjer modülü harika bir uyum sağlamış modellerin.

alfemo-alacati-oturma-grubu