Zebrano’dan Hem Şık Hem Konforlu Yatak Odası Takımları

Zebrano Mobilya Yatak Odası Modelleri – 2004 yılında sektöre merheba diyen Zebrano Mobilya etkileyici tasarımlarıyla bir anda tüm dikkatleri bir anda üzerine çekti. Marka aradan geçen zaman içerisinde, bir mobilya üreticisi için kısa bir geçmiş olan 12 yıl da oldukça geniş bir müşteri portföyü oluştururken, bu duruma gelmesinde sadece hiç bir yerde göremeyeceğiniz mobilya tasarımları değil, TV programı sponsorlukları ve TV reklamlarıda etili oldu.

Bizlerde dekorask.net olarak sıradışı ve etkileyici tasarımları ile günbegün büyümeye devam eden markanın ürünlerini detaylı olarak incelemeye devam ediyoruz arkadaşlar. Hatırlarsanız daha önceki sayfalarımızda Zebrano Mobilya koltuk takımlarına göz atmış bu birbirinden güzel koltuk takımı modellerini beğenilerinize sunmuştuk.

Klasik Avangard Yatak Odası Modelleri Zebrano Mobilya

Klasik Avangard Yatak Odası Modelleri Zebrano Mobilya

Bu sayfamızda ise yine Zebrano Mobilya’nın 2016 yatak odası takımlarını masaya yatırıyor, geçtiğimiz Emily, Lara ve Boticelli gibi tasarımları ile göz kamaştıran markanın bu yıl vitrine çıkardığı yatak odası tasarımlarına göz atıyoruz.

Zebrano Mobilya Lüks Yatak Odası Takımları

Zebrano Mobilya Lüks Yatak Odası Takımları

Zebrano Mobilya 2016 yatak odası modelleri genel anlamda markanın prensibi haline gelen avangard normlarda ve etkileyici tasarımlardan meydana geliyor. Ancak aralarında bir kaç model var ki mutlaka görülmesi gereken yatak odası takımları arasında yer alıyor. Bu modellere üst tarafta resmini gördüğünüz Theoden iyi bir örnek teşkil edecektir.

En Güzel Zebrano Yatak Odası Takımları

En Güzel Zebrano Yatak Odası Takımları

Ayrıca fuşya rengi kapitone karyola başlığı ile dikkat çeken Marcello yatak odası takımının yanında, Fortuna, Federa gibi yatak odası takımlarınıda bu örneğe dahil edebiliriz.

Ancak yukarıda da bahsettiğimiz gibi markanın yatak odası takımları genel anlamda çok estetikler ve bizler aşağıda ki foto galerimizde Zebrano Mobilya 2016 yatak odası takımlarını görmeniz için bir araya getiriyoruz. Foto galerimizde ki yatak odalarına bayılacağınızı ve hayalinizde ki yatak odası takımını burada bulacağınızı düşünüyoruz…

Zebrano Yatak Odası Takımları Foto Galeri