Yeni Moda Kanepe Tasarımları ile Modern Mekanlar

Dekorasyonların önemli unsurlarından bir tanesi konumunda bulunan ve dekorasyonlar içerisinde mutlak suretle yer alması gereken kanepelerin yeni nesil tasarımlar ile hazırlanmış en özel tasarımlarını ayaklarınıza kadar getirdik. Dekorasyonlarınıza müthiş etkiler sağlayabilecek ve sağladıkları avantajlarıyla sizlere hem şıklık hem de rahatlık anlamında önemli etkiler sunabilecek aşağıdaki kanepeleri kesinlikle kaçırmamalısınız.

Hemen hemen tüm dekorasyonlarınıza kolaylıkla adapte edilebilecek tarz ve tasarımlara sahip yeni trend kanepeler aşağıdaki galerimiz içerisinde sizleri bekliyorlar. Bu harika tasarımları kesinlikle yakından incelemenizi istiyor ve şimdi de sizleri bu kanepeleri yakından görmeye davet ediyoruz.

Ikea Modern Kanepe Modelleri

Ikea Modern Kanepe Modelleri

Son zamanlarda moda olan kanepeler bir çok mobilya üreticisi ve markasının ürün gamında sıklıkla kendilerine yer buluyorlar. Basit ve şık tasarımlardan hoşlanan genç nesil ise ev dekorasyonlarında mutlaka kanepe istiyorlar ve genel anlamda tercihlerini İskandinav tarzı basit kanepelerden yana kullanıyorlar. Bunun içinde ilk olarak Ikea'nın yolunu tutuyorlar.

Retro Tarzı Kanepe Tasarımları

Retro Tarzı Kanepe Tasarımları

Modern ve minimalist dekorasyon tarzlarında ise yükselişe geçen retro tarzı dikkat çekiyor. 70 ve 80'li yılların abartısız şık tasarımları modern zamanlarda tekrardan hayat bulurken, bir çok evede konuk olmayı başarıyorlar.

Oturma odaları için köşe takımlarından sonra en ideal mobilyalar arasında yer alan kanepeler, farklı renklerdeki berjerler ile kombinlendikleri ortamlarda oldukça değişik ve şık kontrastlar yakalamanıza yardımcı oluyor. 

Sizlerde oturma odası dekorasyonunuzda kesinlikle kanepe kullanmaktan yanaysanız foto galerimizde görsellerini beğeninize sunduğumuz birbirinden şahane kanepe tasarımlarına göz atabilirsiniz… 

MODERN KANEPE TASARIMLARINI İNCELEYİN !..