Yatak Odası Dekorasyonlarından Asma Tavan Örnekleri

Yatak odası alçı asma tavan modelleri örnekleri – Evet bende sizin gibi düşünenlerdenim. Yatak odamda yattığıda gözümü rahatsız etmeyecek bir ışık yansımasını istiyorum. Yattığım yerden tavana baktığımda en çok zaman geçirdiğim bu yatış alanının her yerden ama her şeyden değişik ve bana özel olmasını istiyorum. Dolayısı ile bu tarz bir asma tavan için bir araştırma yapıyor, bir yolculuğa çıkıyorum… 

Bu tür bir durumu hep hayal ettiğimden dolayı Türkiye'de bulunan modellerin hemen hemen hepsini dekor sitesi editörlerinden biri olarak, araştırarak gördüğümü söylemeyilim. Piyasada o kadar farklı asma tavan tasarımları var ki bu tasarımlar arasından seçim yapmak bir hayli zor ve kafanızın karışması içten bile değil. 

Yatak Odası Modern Asma Tavan Tasarımları

Yatak Odası Modern Asma Tavan Tasarımları

Kendi kendime acaba Avrupalı insanlar nasıl modeller kullanıyorlar diye düşündüğüm noktada. Artık düşünme araştır dürtüsü uyandı bende ve hem sizler, hem kendim için araştırmaya karar verdim. Üff hakikaten süper asma tavan tasarımları mevcut. Rusya tarafında falan inanılmaz asma tavan tasarımları mevcut. 

Yatak Odası Alçı Asma Tavan Modelleri

Yatak Odası Alçı Asma Tavan Modelleri

Nihayetinde tam da zevkime göre modellerin tamamını bir kaç yabancı internet adresinden buldum arkadaşlarım. buradan bulduğum tüm Yatak Odası Asma Tavan Modelleri ve evlerinizde kullanabileceğiniz tüm asma tavan örneklerini sizler için bir araya getirdim.

Yatak Odası Dekorasyon Fikirleri Asma Tavan Modelleri 2016

Yatak Odası Dekorasyon Fikirleri Asma Tavan Modelleri 2016

Aşağıdaki foto galerimiz içerisinde bu örneklere göz atabilir yatak odası dekorasyonunuz için en güzel asma tavan modelini burada bulabilirsiniz. İşte sizlere ilham ve fikir verecek birbirinden güzel yatak odası asma tavan tasarımları… 

YATAK ODASI ASMA TAVAN MODELLERİ FİKİRLERİ