Seramiksan Banyo Koleksiyonundan Fayans ve Seramik Modelleri

Seramiksan Banyo Fayans ve Seramik Modelleri 2016 – Banyo dekorasyonunun en önemli unsurlarıdır Fayans ve Seramikler. Hatta temel taşıdır, zira sadece dekoratif anlamda değil sağlıksal ve yalıtım anlamında da bir misyonları vardır. Dolayısı bütçemizin elverdiğince kaliteli ürünleri banyo dekorasyonu aşamasında seçmekte fayda var arkadaşlar.

Banyo dekorasyonu için seramik ve fayans seçimi oldukça zor bir konu, sonuçta piyasaya ürün pompalayan onlarca seramik üreticisi ve buna bağlı olarakta onbinlerce çeşit, renk ve desene sahip. Bu kadar renk ve desen arasında insanın kararsız kalması, kafasının karışması neredeyse imkansız. Dolayısı ile bu konuda profesyonellerden destek almakta fayda var. Bizlerde dekorask.net olarak sizlere elimizden geldiğince yardım etmeye çalışıyoruz.

En Güzel Seramiksan Banyo Fayans Tasarımları

En Güzel Seramiksan Banyo Fayans Tasarımları

Ülkemizin en önemli ve en büyük seramik markalarını, seramik üretücülerinin en yeni ürünlerini inceleyerek sayfalarımızda beğenilerinize sunuyoruz. Mesela geçtiğimiz günlerde Çanakkale seramik banyo koleksiyonları, NG Kütahya seramik banyo serileri ve Bien seramik banyo koleksiyonlarına göz atmış ve sizlerle banyonuzu güzelleştirecek, aynız zamanda kaliteli ve şık bu fayansları paylaşmıştık. Bu sayfamızda ise ülkemizin lider Fayans ve Seramik üreticisi Seramiksan'ın 2016 yılına özel olarak tasarlattığı koleksiyonlarını sizler için inceliyoruz.  

Banyo İçin Seramik ve Fayans Örnekleri Seramiksan

Banyo İçin Seramik ve Fayans Örnekleri Seramiksan

Henüz 1994 yılında üretime başlayan Seramiksan, yer karosu, duvar karosu, sırlı granit, teknik granit, dış cephe kaplaması ve yapı kimyasalları ürünleri ile bir dünya markası olma yolunda hızla ilerliyor. İlk defa Seramiksan tarafından NANO teknoloji uygulanarak üretilmiş parlak Nano Tech granitler, Soluble Salt teknolojisi ile üretilmiş hem yüzeyi desenli hem de parlatılmış granitler, yarı mat-yarı parlak anti-slip kaymaz yüzey sırlı Lappato granitler ve doğanın renklerini, desenlerini 3 boyutlu dijital baskıyla mekanlara taşıyan Digiart karoların yanı sıra seramik sağlık gerçleri, Seramiksan’ın iddialı ürün gamı arasında yerini alıyor.

Seramiksan Banyo Fayans ve Seramik Modelleri

Seramiksan Banyo Fayans ve Seramik Modelleri

Marka'nın künyesi böyle ve buda kalitesi açısından yeterli ipuçlarını veriyor. Dolayısı ile şimdi dilerseniz gelin sözü daha fazla uzatmadan Seramiksan'ın banyo fayans ve seramik modellerini hemen alt tarafta yer alan foto galerimizde hep birlikte inceleyelim… 

SERAMİKSAN BANYO FAYANS MODELLERİ DESENLERİ RENKLERİ