Sanat Halı 2016 Koleksiyonları Göz Kamaştırıyor

Sanat 2016 Halı Modelleri ve Desenleri –  Halılarını gelecek kışa girmeden değiştirmek isteyen, yeni halı lamak isteyen ve dünyaevine girmeye hazırlanırken yeni evleri için halı aramakta olan dekorak.com takipçileri için halı markalarının en yeni koleksiyonlarını incelemeye devam ediyoruz arkadaşlar.

Son olarak ülkemizin en önemli halı markları arasında yer alan Merinos Halı en yeni modellerini sizler için incelemiştik. Ayrıca bir mobilya markası olan Bellona'da 2016 halı modelleri ile sayfalarımıza konuk olmuştu. Bu sayfamızda ise halı sektöründe ayrı bir yeri olan Sanat Halı'nın yeni sezon halı desenlerini sizler için inceliyor, bu zarif ve şık halı desenlerinden örnekleri beğenilerinize sunuyoruz… 

Sanat Halı En Yeni Modelleri

Sanat Halı En Yeni Modelleri

Döneme damgasını vurabilecek çok etkileyici halı tasarımlarına imzasını atan ve karşımıza halı konusunda ciddi anlamda fark yaratan seçenekler ile çıkan Sanat Halı, bu harika ürünleriyle daha net bir dekorasyon için işlerinizi epey kolaylaştırabilecek diye düşünüyoruz.

Sanat Halı Modelleri ve Desenleri 2016

Sanat Halı Modelleri ve Desenleri 2016

Özellikle kış aylarının gelmesiyle birlikte daha da fazla ihtiyaç duyduğunuz halıların, aşağıdaki alternatiflerini gördüğünüz andan itibaren emin olun çok etkilenecek ve bu harika tasarımlardan en az bir tanesini kendi dekorasyonlarınız için satın almak isteyeceksiniz. Klasik halı tasarımlarına nazaran daha farklı ve daha gözde yapılara sahip Sanat Halı modelleri, dekorasyonlarınızı rahatlık ve görsellik anlamın daha üst seviyelere taşıyabilecek ve dekorasyonlarınıza bu sayede direkt olarak katkılar sağlayabilecekler.

Sanat Halı En Güzel Koleksiyonlarındn Örnekler

Sanat Halı En Güzel Koleksiyonlarındn Örnekler

Halı sektörünün ileri gelen özel firmalarından biri konumunda bulunan Sanat Halı, 2016 yılı için hazırladığı özel halı modellerini yeni koleksiyonları ile birlikte tanıtmaya devam ederken, bizlerde bu yeni halı desenlerini sizler hemen alt tarafta yer lan foto galerimizde bir araya getirdik. Bu foto galeriyi inceleyerek eviniz için hayal etiğiniz halıyı Sanat Halı koleksiyonları arasından bulabilirsiniz… 

SANAT HALI 2016 MODELLERİ ve DESENLERİ