Rengarenk ve Modern Halı Desenleri Modelleri

Renkli ve Modern Halı Modelleri – Modern dekorasyon trendlerinin yükselişe geçmesi ile birlikte klasik halı desenleri avangard tarzlarda dekore edilen salonlara hapsolurken, rengarenk ve modern soyut desenlerin, geometrik motiflerin yer aldığı halı modelleri trend haline geliyor.

Şimdilerde bir çok halı markası ürün gamına bu tip renkli ve modern halılar ekliyorlar. Bizlerde dekorask.net olarak bu sayfamızda Sanat Halı, Angora ve Atlas Halı gibi markaların ürün gamlarında bulunan bu halılara göz atıyoruz. Modern tarzlarda dekore ettiğiniz mekanlarınız için modern ve renkli halılar aramaktaysanız burada ki halıları dikkatle incelemenizi öneriyoruz.  

Çok Farklı Halı Desenleri 2016 Halı Modelleri

Çok Farklı Halı Desenleri 2016 Halı Modelleri

Geçtiğimiz yıllarda çok sade renk ve desenler ile karşımıza çıkan halı markaları, 2016 yılında daha canlı renkler ve sıradışı desenler ile görücüye çıkıyor. Halı ve kilim konusunda sektörün önde gelen birçok ismi, 2014 ve 2015 yılının aksine 2016 kreasyonunda daha çok pudra tonlarında sarı, kırmızı, turuncu mavi ve yeşil gibi renkleri koleksiyonlarına dahil ediyorlar.

En Güzel Modern Halı Desenleri 2016

En Güzel Modern Halı Desenleri 2016

Özellikle kilim desenli modellerde tercih edilen renkler, kalite ile rahatlığı aynı potada eriterek mükemmel örnekler ortaya koymuş durumda. Renkli halı modellerinin yanı sıra motiflerde de sıradışı örneklere rastlanırken, çeşitli popüler desenlerle karşılaşmak da mümkün.

Çiçek Desenli Renkli Halı Modelleri

Çiçek Desenli Renkli Halı Modelleri

Genellikle pembe, fuşya, yavruağzı ve canlı renklerin pastel tonları ile karşılaştığımız 2016 halı modelleri hemen alt tarafta bir araya getirdiğimiz foto galerimizde sizleri bekliyor.

Renkli ve Modern Halı Modelleri Görselleri