Mutfaklar İçin Harika Mutfak Tezgahı Örnekleri

Mutfak Tezgahı Modelleri 2016 – Daha önceki sayfalarımıda da belirttiğimiz gibi mutfak dekorasyonlarının en önemli unsurları mutfak dolaplarıdır. Bu mobilyalar mutfak alanının hemen her yerini kapladıkları için mutfak dekorasyonunun puanlamasıda mutfak dolaplarınız üzerinden yapılır. Mutfak dolaplarınız ne kadar güzel ise mutfak dekorasyonunuzda o kadar güzeldir.

Ne kadar doğru bir puanlama veya değerlendirmedir, kişiden kişiye değişir, mutfak dolapları yeni ve güzel olanlar bu değerlendirmeye katılır, mutfak dolapları eski fakat şık bir görünüme sahip olan, dekoratif olarak iyi durumda olan mutfaklara sahip olanlar için ise bu değerlendirme veya puanlama bir şey ifade etmez.

Kırmızı Mutfak Tezgahı Tasarımlarından Örnekler

Kırmızı Mutfak Tezgahı Tasarımlarından Örnekler

Ancak mutfak dolaplarının güzelliğnde kullanılan hammadenin, ahşabın dışında iki unsur daha etkilidir. Mutfak tezgah arası dekorasyonu ve mutfak tezgahı modelleri. Tıpkı mutfak dekorasyonunda ki değerlendirmemizde olduğu gibi mutfak dolabı da bu zincirleme sisteme bağlıdır. Bu iki unsuır mutfak dolabınızın güzelliğini belirler.

Cam Mutfak Tezgahı Modellerinden Örnekler

Cam Mutfak Tezgahı Modellerinden Örnekler

Mutfak tezgah arası dekorasyonunda genellikle seramik, fayans veya cam mozaikler kullanılır. Gerçi şu sıralar dekoratif duvar panelleri ile cam panellerinde kullanıldığına şahit oluyoruz. Hatta patlatma taş mutfak tezgah arası dekorasyonlarının rustik tarz mutfak dekorasyonlarında şahane durduklarınıda söyleyebiliriz.

Mutfak Dekorasyonu Granit Mutfak Tezgahı Modelleri

Mutfak Dekorasyonu Granit Mutfak Tezgahı Modelleri

Gelelim mutfak tezgahlarına… Başta Mermer, Granit, Suni Mermer, Cam ve hazır mutfaklarda kullanılan ve pekte kullanışlı olmayan Suntalam mutfak tezgahları mutfak dekorasyonumuzda, daha doğrusu mutfak dolabımızın görüntüsünde etkili bir yapıya sahiptir.  

Foto galerimizde mutfak dekorasyonlarını yenilemekte olan takipçilerimiz için birbirinden güzel mutfak tezgahı tasarımlarından örnekleri bir araya getirdik. Bu örneklere göz atarak hayalinizdeki mutfak tezgahını bulabilirsiniz… 

EN GÜZEL MUTFAK  TEZGAH ÖRNEKLERİ