Modern Tarzlarda Çatı Katı Ev Dekorasyonları

Modern Çatı Katı Daire Dekorasyonları – Çatı katı yada Loft olarak adlandırılan evlerin, dairelerin dekorasyonlarında uzanıyoruz dekorask.net‘un bu sayfasında. Bu tarzda bir eve sahip olan takipçilerimiz için dekorasyon fikirleri ve örneklerini birbirinden güzel görseller ile beğenilerinize sunuyoruz.

cati-katinda-modern-mutfak

Ülkemizde örneklerine pek rastlamadığımız, daha çok Avrupa’da ve Amaerika’da özellikle öğrenciler tarafından belki de kiralarının daha ucuz olduğundan sıklıkla kullanılan Loft yani çatı katı daireler, şimdilerde ülkemizde lüks rezidansların en gözde daireleri arasında uçuk rakamlar ile satışa veya kiraya sunuluyor. Zirvede yalnız ve huzurlu bir ortam sunan bu çatı katlarının dekorasyonlarında özellikle tavan konusunda çok farklı görseller sunuyorlar. Hele kolon ve kirişleri ağaçlardan olan çatı katı dairlerde, bu kolon ve kirişler ev için dekoratif bir aksesuar gibi görünürken, rustik dekorasyon tarzlarına da gönderme yapıyor.

Çatı Katı Daire Modern Dekorasyon Örnekleri
Çatı Katı Daire Modern Dekorasyon Örnekleri

Bu evlerin bazılarında, tıpkı açık amerikan mutfak tasarımlarında olduğu gibi odaları birbirinden ayıran bölme duvarlarının kaldırıldığını, evin olduğundan daha geniş gösterilmeye çalışıldığı ve büyük oranda da başarılı olduğunu gözlüyoruz.

Çatı Katı Yatak Odası Dekorasyonlarından Örnekler
Çatı Katı Yatak Odası Dekorasyonlarından Örnekler

modern-cati-kati-dekorasyonu

Loft dairelerin dekorasyonunda sınırsız fikirden yararlanabilirsiniz. Ayrıca sizler için foto galerimizde sunduğumuz örneklerden ilham alabilirsiniz. Buradaki örnekleri gördükten sonra normal dairenizi satıp bir çatı katı daire alarak burada ki dekorasyonlarından birini uygulayacağınız huzurlu bir ortam yaratmak isteyeceksiniz…

Çatıkatı (Loft) Ev Dekorasyon ve Dizaynlarından Örnekler