Mavi Renkli Banyo Dekorasyonu Fikirleri Tasarımları

Mavi Renkli Banyo Dekorasyonu– İlgi çekici ve merak uyandırıcı etkisinden dolayı hayatımızın bir parçası haline gelen mavi, özellikle dekorasyonlarımız içerisinde sıklıkla tercih ettiğimiz harika bir renk alternatifi. Çok daha farklı ve göze hoş gelen dekorasyonlar için ideal olabilen ve eklendiği ortamları görsellik olarak ileriye götürebilen bu renk ile hazırlanan yeni banyo dekorasyonlarını sizler için sunuyoruz. Banyolarınızı çok daha ilgi çekici ve şık ortamlara dönüştürebilmeniz konusunda elinizi kuvvetlendirebilecek ve size çok daha hoş bir banyo dekorasyonu için yardımlarda bulunabilecek bu harika rengi siz de değerlendirmelisiniz. Mavi rengi bende hep huzuru çağrıştırır eminim sizde de etkisi aynıdır. Mavi bazen derin bir okyanusun rengi bazen gökyüzünü anımsatır ya hani bence o küçücük banyolarda bu rengi görmek isteyebilirsiniz diye düşünüyorum. Mavinin en güzel tonunu küçük banyonuzda kullanmalısınız bence sonuç iç açıcı olacağı kesin. Banyonuz küçük ise mavinin daha açık tonlarını tercih edin ki karanlık bir mekan oluşmasın.

Peki mavi renkli bir banyo dekorasyonu nasıl hazırlanır? Mavi banyolar için mobilyaları mı yoksa fayansları mı mavi renkli seçmeli? Bunun cevabını aşağıdaki görsellerimiz ile birlikte sizler için sunuyoruz. Sizlere sunduğumuz daha önceden hazırlanmış bazı mavi banyo dekorasyonları yer almakta. Bu örneklerden yola çıkarak emin olun siz de mavi rengiyle fark yaratan bir banyo hazırlayabilirsiniz. Banyoda mavi ile beyazı kullanarak daha iç açıcı ferah bir banyo elde edebilirsiniz. Yani bu tek başına maviyi kullanmak istemeyenlere bir alternatif sadece. Ama tabii uyumlu oldukları açıkça ortada arkadaşlar.

Dediğim gibi mavinin koyu tonları da hoş ama açık tonları küçük banyolara daha hoş bir görünüm katacaktır. Özellikle mavi tonlarından turkuaz çok çok aydınlık mekanlar için tercih edilebilir. Sizlere 2017 banyo tasarımlarını da sunmak istiyorum. Daha doğrusu bu linkten örneklere ulaşabilirsiniz. Mavi rengini özellikle banyo fayans ve seramiklerinde tercih edebilirsiniz. Banyoda lavabo küvet ya da duşakabin genelde beyaz olduğu için mavi fayanslarınızla çok şık bir uyum yakalayacaktır.