Mavi Mutfak Dekorasyonuna harika örnekler

Mavi Mutfak Dekorasyonuna harika örnekler – Mutfaklarımız evimizin içinde çok fazla vakit geçirdiğimiz yerdir. Özellikle biz bayanlar mutfak içinde uzun vakitler geçirirken orayı daha fazla benimseriz. Mutfak dekorasyonunu yenilemek isteyenler için mavi mutfak dekorasyon örneklerini sizlere tanıtmak istedim. Bence huzurun rengi olan mavi ve tonlarının mutfaklara çok yakışacağını öncelikle belirtmek isterim.

Size mutfaktayken iç açıcı bir güzellik sağlarken, aynı zamanda mutfakta geçirdiğiniz zaman içinde daha fazla mutlu olmanızı sağlayacaktır. Özellikle mavi tonları yanında beyaz çok şık bir uyum gösterecektir.

Mavi renkli mutfak dekorasyon örneğimiz

Mavi renkli mutfak dekorasyon örneğimiz

İç sıkıcı bunaltıcı koyu renklerden hoşlanmıyorsanız mavi ve tonlarını mutfak için öneririm. Mavi mutfak dolabı tercih edenler duvar fayanslarını beyaz ve mavinin koyu tonları ile kombine edilerek tercih edebilirler. Gerçe çok fazla mavi renkte uygulamayı örneklerini çevremde görmedim ama dilerseniz yine de sizler de dilerseniz değişiklik olsun diye bu örnekleri kullanabilirsiniz.

Mavi denince akla gökyüzü ve deniz geldiği için bu iki huzurlu temayı sizler de mutfağınızda yaşatabilirsiniz. İster ahşap ister daha modern tarz olan lake mutfak dolaplarını mutfağınızda tercih ederken mavi renginin huzuru ile daha farklı bir mutfak dekorasyonu oluşturabilirsiniz.

Mavi mutfak dekorasyonuna güzel bir örnek

Mavi mutfak dekorasyonuna güzel bir örnek

Yine mavi ile uyumlu renklerden biri de beyaz kadar olmasa da siyahtır. Örneğin dolabınızı mavi seçtiyseniz tezgah üstünü kir göstermemesi açısından siyah tercih edebilirsiniz. İşte mavi mutfak dekorasyon örnekleri. Bu arada buradaki modellerin satış noktasında yerini vs bilmiyoruz arkadaşlarım. Genelde buradan beğenilen ürünler eğer modüler değilse ve büyük firmalar tarafından satılmıyor ise mecburen bunu yapan ustalar ile görüşerek yaptırmanız gerekecektir. Unutmayın katalogtan baktığınız renk ile işme bittikten sonra ortaya çıkacak olan renk te değişiklik gösterebilir lütfen mobilyacınız ile görünüşünüz.