Katlanabilir Cam Balkon Sistemleri ve Fiyatları Hakkında Herşey

Katlanabilir Cam Balkon Sistemleri ve Fiyatları – "Odada balkon, balkonda oda" sloganı ile hayatımıza giren cam balkon sistemlerini dekorask.net olarak tüm detayları ile masaya yatırıyoruz bu sayfamızda. Dönemin en trend dekorasyon sistemlerinden bir tanesi olan ve tercih edilen 'katlanabilir cam balkon' modelleri, dekorasyonlar içerisinde yarattıkları özel etkileri sayesinde hem daha net bir dekorasyon vaaediyor hem de balkonlar içerisinde 4 mevsim keyif sürebilme anlamında ciddi avantajlar sağlayabiliyorlar. 

Bir çok özelliğe sahip olan katlanır cam balkon sistemleri, camların istenilen noktada katlanıp toplanabilmesiyle estetik ve konforu bir arada sunarken, içeri doğru katlandıkları için temizlikleride oldukça kolaydır. Uyumlu ve estetik bir cephe görüntüsü sağlayan bu ürünler, şık görünümlerinin yanında küçük çocuklarınız için emniyet, enerji tasarrufu, gürültü izalasyonu, hırsızlığa karşı tedbir gibi bir çok avantajıda beraberinde sunuyorlar.

Siyah Cam Balkon Sistemleri 2016

Siyah Cam Balkon Sistemleri 2016

Her türlü balkon sisteme uygun olan katlanır cam balkon uygulamalarında, kanat toplama mekanizması ile istenilen sayıda kanadı estetik bir şekilde açık tutabilme imkanı vardır. Açıldığında ise oldukça az yer kaplar. Katlanır cam balkon sistemlerinde temperli camlar kullanılmaktadır. Ayrıca cam balkonda perde takabilme imkanı vardır.

En Güzel Cam Balkon Modelleri

En Güzel Cam Balkon Modelleri

Evinizin veya mekanınızın değerini artıran katlanır cam balkon sistemlerinde çeşitli yöntemler kullanılmaktadır. hava ve su girmesini önleme amacıyla camların altında kıl fitiller kullanılır. Ayrıca cam aralarında şeffaf fitiller kullanılmaktadır. Cam Balkon Fiyatları m2 olarak hesaplanır ve m2 cam balkon birim fiyatı 150 ile 250 YTL Arasında değişmektedir. 

2016 Cam Balkon Tasarımlarından Örnekleri

2016 Cam Balkon Tasarımlarından Örnekleri

Asmalı boy cam diğer adıyla vitrin camı eşiksiz cam sistemleri m2 birim fiyatı ise 190 ile 350 YTL arası değişmektedir. Bu fiyatlar kullanılan malzeme, işçilik ve kalite gibi etkenlerle çok değişiklik gösterebilir. Detaylı bilgiyi ve güncel fiyatları çalıştığınız cam balkon firmasından alabilir, foto galerimizde örneklerini sunduğumuz cam balkon modellerine göz atarak fikir sahibi olabilirsiniz.

EN GÜZEL KATLANIR CAM BALKON UYGULAMALARI