Ikea’dan Hem Şık Hem Kullanışlı Gardrop Modelleri

Ikea Gardrop Modelleri 2016 – İskandinav tarzının en önemli temsilcisi İsveç kökenli Ikea, 2016 ürün gamı ile dekorask.net sayfalarında yer almaya devam ediyor. Daha önceki sayfalarımızda banyo dolapları, resim çerçeveleri ve duvar raflarını incelediğimiz Ikea bu defa gardrop modelleri ile konuk oluyor sayfalarımıza.

Fonksiyonel tasarımın öncüsü olan isimlerden ikea, 2016 yılı koleksiyonunda öne çıkan dekoratif mobilya ve tamamlayıcı aksesuarlar ile bu yılın trend dekorasyonlarını yaratmasıyla moda isimleri arasında yerini bir kez daha almayı başarıyor.

Geniş ve Kullanışlı Gardrop Modelleri Ikea Yeni Sezon

Geniş ve Kullanışlı Gardrop Modelleri Ikea Yeni Sezon

Sökülür-takılır, portatif, fonksiyonel ve modern tasarımları ile yediden yetmişe geniş bir hayran kitlesi olan Ikea gardrop modelleri ile yatak odalarınız başta olmak üzere evinizin birçok alanında kullanışlı bir alan yaratmanıza öncülük ediyor.

Ikea Sürgülü Gardrop Modelleri 2016

Ikea Sürgülü Gardrop Modelleri 2016

Bu yıl ki koleksiyonunda öne çıkan dekoratif mobilya ve tamamlayıcı aksesuarlar ile ince ve küçük ayrıntıları da gözden kaçırmayan ve bu anlamda modern tasarımları ihtiyaçlarla birleştiren ikea, 2016 yılına adını altın harflerle yazdırmayı şimdiden başarmış görünüyor.

Ikea Modern Gardrop Tasarımlarından Örnekler

Ikea Modern Gardrop Tasarımlarından Örnekler

Bizler de Ikea mobilya reyonundan, tasarımları ile öne çıkan Ikea gardrop modelleri arasından küçük bir derleme hazırladık. Hemen alt tarafta yer alan foto galerimiz içerisinde bu örnekleri daha detaylı olarak inceleyelibirsiniz. İşte birbirinden kullanışlı, şık ve modern tasarımlara sahip 2016 ikea gardrop modelleri:

İkea Gardrop Modellerinden En Güzel Örnekler