İkea Resim Çerçeveleri ile Anılarınız Daha Dekoratif

İkea Resim Çerçevesi Modelleri 2016 – Anılarınızı, sevdikleriniz ile birlikte en mutlu anlarınızı ölümsüzleştirdiğiniz fotoğraflarınızı ev dekorasyonunda kullanmaktan hoşlanıyormusunuz. Salonlarınızda, konsollarınızın üzerinde, oturma odalarınızda TV ünitelerinizde bu fotoğrafları sergilemek istiyormusunuz ? O halde gelin bunları Ikea resim çeveleri ile daha da güzelleştirelim ne dersiniz ?… 

İskandinav tarzının dünya temsilcilerinden İsveç kökenli yapı market Ikea basit ancak oldukça şık bir tarz olan İskandinav tarzını  dünyaya sevdirmeye devam ediyor. Gerek mobilya tasarımları, gerek tekstil ürünleri, gerekse ev aksesuar modelleri ile bunu başaran devasa yapı market, birbirinden güzel ürünleri ile de dekorask.net sayfalarında kendşne yer bulmaya devam ediyor. Hatırlarsanız son olarak Ikea şifonyer ve komodin tasarımlarına göz atmıştık. Bu sayfamızdaki Ikea konumuz ise resim çerçeveleri… 

Ikea 2016 Resim Çerçevesi Modellerinden Örnekler

Ikea 2016 Resim Çerçevesi Modellerinden Örnekler

Aksesuar ve dekoratif ürünler ünitesinde şık ve sade tasarımları ile evinizin her köşesinde kullanabileceğiniz ikea çerçeve modelleri, farklı tasarımları ve farklı renk grupları ile olduğu gibi farklı boyutlarıyla da ailenizin ve hayatınızın en değerli anlarını taşıyan fotoğraflarınıza rengârenk bir hava katacak nitelikte.

Dekoratif Resim Çerçevesi Modelleri Ikea

Dekoratif Resim Çerçevesi Modelleri Ikea

İnci, zümrüt, elmas ve çeşitli değerli yapay taşlarla kenar süslemelerinin işlendiği ikea çerçeve modelleri, kalite konusunda da kırılmaya dayanıklı silikon cam ve plastik olması nedeniyle temizliği kolay ve dayanıklı malzemeden üretilmişler.

Ikea Çoklu Resim Çerçevesi Tasarımları

Ikea Çoklu Resim Çerçevesi Tasarımları

Ayrıca Ikea resim çerçevesi ürün gamında bir çok anınız bir araya getirebileceğiniz çok şık çoklu resim çerçeveleri de mevcut. Geniş aileler için ideal bir seçim olacağını düşündüğümüz bu tarz çerçeveleri ve diğer Ikea ürünlerini bu sayfamızda hemen alt tarafta yer alan foto galerimizde beğenilerinize sunuyoruz. İşte Ikea'nın birbirinden şık ve dekoratif 2016 çerçeve modelleri:

Ikea Dekoratif Resim Çerçeve Modellerinden Örnekler