Farklı Bir Dekorasyon İsteyenlere Çok Şık Niş Modelleri

En güzel duvar niş modelleri – Duvar nişi insanoğlunun yüzyıllardan bu yana kullandığı ve isminin kökeni Fransızca'dan gelen bir uygulamadır. Roma, İngiliz, Fransız ve Osmanlı saraylarında sıklıkla kullanılan ve genel olarak meşale ve mumların yerleştirildiği aydınlatmada kullanılan bir uygulama olmakla birlikte son dönem modern dekorasyon trendlerininde vazgeçilmez öğeleri arasında yer alıyor.

Anlayacağınız ilkel çağların saraylarını süsleyen niş uygulamaları modern mekanların dekorasyon argümanları olarak karşımıza çıkıyor. Bir çok insan bu tür bir uygulamayı oturma odasında, salonunda, hatta mutfağında hayal ediyor. Sizlerde bu hayali kuranlardansanız gelin hep birlikte şu şahane niş uygulamalarını incelemeye başlayalım.

Dekoratif Duvar Nişi Tasarımlarından Örnekler

Dekoratif Duvar Nişi Tasarımlarından Örnekler

İşte size modern ve gelenekselin en bariz buluşmalarından bir örnek. Modern alçıpan bir duvar ünitesi ve yanlarında dekoratif duvar nişi uygulamaları. Sizce de farklı ve inanılmaz bir tasarım olmamış mı ? Dekoratif objeleriniz için bundan daha güzel bir stand bulabilir misiniz ?.. 

En Güzel Duvar Nişi Modelleri

En Güzel Duvar Nişi Modelleri

Bir duvarınızın tamamen niş olduğunu düşünün, kitaplık gibi kullanabileceğiniz bir tarz. Yine dekoratif obje ve aksesuarşar için süper bir sergileme alanı. 

Ev Dekorasyonu Duvar Nişi Örnekleri

Ev Dekorasyonu Duvar Nişi Örnekleri

Bu tür bir uygulamayı evinizin hemen her alnına uygulayabilirsiniz. Mutfaklarınızda bile çok şık duracağı kesin. Hele bir de bu muhteşem nişlere aydınlatma yaptırabilirseniz, ortaya çıkan iler deyim yerinde ise tadından yenmez bir hâl alır.

Bu ve buna benzer bir çok dekoratif duvar nişi uygulamasını sizlere fikirler sunması açısından foto galerimizde bir araya getirdik. Buradaki örneklere göz atıp ilham alabilirsiniz… 

En güzel duvar niş modelleri