Doğtaş Köşe Takımları 2017 Rahatlığın Konforun Adresi

Doğtaş Köşe Takımları 2017– Mobilya sektörünün öncü isimlerinden doğtaş, 2017 yılı koleksiyonunda tercih ettiği koyu renkler ve sade tasarımlar ile yeniden ev hanımlarının gönlüne taht kurmayı başarıyor. Tasarım ve renk uyumu konusunda olduğu kadar mobilya ve dekorasyon konusundaki seçimleriyle de rakiplerine kıyasla tercih nedeni olan doğtaş, eski sezonda daha pastel ve göz yormayan renklerle tasarımlarında zarif bir uyum seçmişti. Ancak 2017 yılı koleksiyonunda bu renk uyumu, yerini daha koyu ve yine göz yormayan bir uyuma bırakıyor. Renkleri ile tasarımları ile hayatınıza yeni bir boyut kazandıracak doğtaş. Doğtaş köşe takımları 2017 modellerine biraz göz atalım dilerseniz. Doğtaşın harika yatak odası modellerini de görmenizi tavsiye ederim.

Özellikle köşe takımlarında koyu ve göz yormayan renkleri tercih eden doğtaş, tasarım konusunda da oldukça estetik ve kullanış çizimlere imza atmış. Düz ve sade tasarımları ile öne çıkan doğtaş köşe takımları, küçük ve çeşitli desenlerden oluşan tamamlayıcı aksesuarlar ile çok daha modern ve estetik bir görünüm kazanıyor. İşte birbirinden modern ve şık 2017 doğtaş köşe takımlarından bazı görseller. Şahane bu köşe takımları görsellikleri kadar rahatlığı fonksiyonelliği ile hayatınıza değer ve kolaylık katacak. Ayaklarınızı uzatıp dinlenebileceğiniz bir dinlenme koltuğu, misafirlerinize açacağınız rahat bir yatak ya da geniş depolama alanına sahip bir sandığa sahip bu köşe takımları doğtaş farkı ile sizlere sunulmuş. Doğtaş rahatına düşkün tasarımları özgün harika köşe takımları arasından eminim siz de kendinize uygun modeli tercih edebileceksiniz.

Doğtaş aldığınıza değecek harika köşe takımlarını sizlere sunmuş. İşte soft köşe takımında bu rahatlığı kaliteyi görüyorsunuz. Renkler muhteşem çekici bir görselliğe sahipken oval tasarıma sahip özgün bir köşe takımı diyebiliriz. Doğtaş köşe takımlarında mekanınıza uygun modülleri tercih edip daha pratik kullanım alanı oluşturabiliyorsunuz. Yaşam alanlarınızda rahatlık, modern bir hava görülesi ve kullandığınızda ise yüzde yüz memnuniyet veren köşe takımları doğtaşta. Bu yeni sezonda evini yenileyeceklere yeni evleneceklere harika seçenekler doğtaş mağazalarında.