Doğtaş Genç Odası 2017 Tasarımları Gençleri Cezbedecek

Doğtaş Genç Odası 2017– Yatak odasından oturma gruplarına, salon takımlarından dekoratif mobilya ve aksesuara kadar geniş bir tekstil ve mobilya yelpazesine sahip olan doğtaş mobilya, 2017 yılında tasarladığı genç odası takımları ile gençlerin olduğu kadar ebeveynlerin de beğenisini kazanmayı başarıyor. Dekoratif anlamda olduğu kadar tasarım ve konfor açısından da oldukça başarılı alternatifler üreten doğtaş mobilya, 2016 yılında olduğu gibi 2017 yılında da oldukça modern tasarımlara imza atıyor.

2016 yılında oldukça rağbet gören ve genç nesil arasında furya olan doğtaş araba yatak modelleri, 2017 yılında da genç odası takımları arasında yerini alıyor. Oldukça canlı renklerden, sade ve konforlu tasarımlardan ve kaliteli malzemeden oluşan 2017 doğtaş genç odası takımları, 0-6 yaş gruplarında olduğu gibi 18-24 yaş için de oldukça modern tasarımlara imza atmış durumda. İşte 2017 doğtaş genç odası takımları. Çalışma masasından halısına kadar bir genç odasında gençlerin ihtiyaç ve zevklerini karşılayacak ne varsa doğtaş mobilyada.

Doğtaş gerçekten tercih ettiğinize değecek bir mobilya markası. Alsam mı almasam mı? gibi sorulara mahal vermeden kalitesini daha ilk görüşte anlayabileceğiniz doğtaş genç odalarında oldukça sıkı bir indirim de söz konusu. Yaz geliyor çocuklarınız yaz tatiline girmeden onlara karne hediyesi için çok güzel bir fikir olabilirdi aslında. Genç kızlara genç delikanlı kardeşlerimizin içini titretecek tam da aslında gençler kadar dinamik ve enerjik genç odaları doğtaş özel koleksiyonunda. Ahşabın doğallığı hemen aşağıda yer alan doğtaş genç odasında açıkça görülmekte.

Hemen aşağıda yer alan flamingo genç odası pastel renklerle oval şekilde tasarlanan harika bir model. Tam da aslında genç kızlarımızın gönlünü feth edecek cinsten. Bu odada ne güzel anılar biriktirilir ne hararetli sınavlar çalışılır ama.. Doğtaş genç kızlarımızı da genç delikanlıları da unutmamış. Onlara onlar kadar neşeli enerjik gençliği can evinden vuracak modeller tasarlamış. Haydi anne babalar siz de çocuğunuzu mutlu edin onun daha özgür bir birey olarak yetişmesine vesile olun. Bu yazımızda yer alan modern tasarımlara sahip genç odalarına da göz atabilirsiniz.