Desenli Lavabo Tasarımları İle Banyolarınızı Güzelleştirin

Desenli Lavabo Modelleri Örnekleri – Evlerimizde banyo dekorasyonlarını yaptırırken genellikle banyomuzun duvar dekorasyonuna ve dizayn şekline biraz daha fazla özen gösteririz. Bunun sebebini tahmin etmek hiçte zor olmayacak ki banyo kapısından içeriye adım attığımız andan itibaren ilk ve en fazla dikkat çeken unsurlar bunlar olacaktır.

Bizde dekorask.net olarak okuyucuların işlerini biraz olsun kolayştırmak ve en değişik tarzda en şık önerileri sunabilmek adına değişik markaların en çok tercih sebebi olan ve en fazla beğeni gören desenli lavabo modellerini sizlerin ayaklarına kadar getirdik. Üstelik bu lavabolar artık cam veya  seramik gibi farklı hammaddelerden de üretilibilirlerken, sıradışı tasarımlara sahip olan inanılmaz lavabo modellerine de rastlamıyor değiliz… 

Desenli Cam Çanak Lavabo Tasarımlarından Örnekler

Desenli Cam Çanak Lavabo Tasarımlarından Örnekler

Normalde evlerimizde kullandığımız lavabo modelleri sizce ne kadar güzel? Tabi ki hepimiz bütün seçimlermizde olduğu gibi özelliklede evlerimizin mobilya ve dekorasyon seçimlerinde de en iyi seçimi yapmaya çalışıyoruz. Peki şimdi biraz daha sıradışı bir tasarıma çıkmaya ne dersiniz.?

Banyo Dekorasyon Fikirleri En Güzel Desenli Lavabo Modelleri

Banyo Dekorasyon Fikirleri En Güzel Desenli Lavabo Modelleri

Öncelikle  bunun için lavabo diyince aklımıza gelen beyaz lavabo modellerini bir kenara atalım ve biraz daha farklı düşünelim. Evet arkadaşlar desenli ve değişik renk tonlarında, aklınıza gelmeyecek tarzda farklı modellerde lavabo modellerine hep beraber bir göz atalım.

Çiçek Desenli Modern Lavabo Tasarımları

Çiçek Desenli Modern Lavabo Tasarımları

Buyrun şimdi hep beraber, hemen alt tarafa sizlere ilhamlar ve fikirler vermesi için bir araya getirdiğimiz desenli lavabo modellerine göz atalım. Görsel galerimizde yer alan birbirinden güzel desenli lavabo tasarımlarını daha yakından inceleyelim.

Desenli Lavabo Modelleri Görsel Örnekler