Dekoratif Obje Arayanlar İçin Çok Değişik Şamdan Modelleri

2016 Şamdan Modelleri – Genellikle lüks dekorasyonların tamamlayıcı ürünleri konumundadır şamdanlar. İnsanoğlunun yüzyıllardan bu yana aydınlatma için kullandığı şamdanlar, modern zamanlarda sadece birer dekoratif aksesuar niteliği taşımaktalar. 

Ancak şamdanlar romantikte bir misyon taşıyorlar, zira özel gecelerimizde yemek masalarının olmassa olmazları arasında yer alıyorlar. Genellikle konsol önlerine yerleştirilen şamdanlar, diğer dekoratif aksesuarlar arasında öne çıkarlarken, mum dekorasyonundan hoşlananlar tarafından sıklıkla tercih edilen bir dekorasyon objesi olarak dikkat çekiyorlar. Bizler ise bu sayfamızda dekorask.net olarak ev dekorasyonunda şamdan kullanımından hoşlananlar için oldukça farklı şamdan modellerini beğenilerinize sunuyoruz… 

Dekoratif Ev Aksesuarları En Güzel Şamdan Modelleri

Dekoratif Ev Aksesuarları En Güzel Şamdan Modelleri

Bu yıl ki tasarımda tamamlayıcı ürünler koleksiyonunda da yer alan şamdan modelleri, sıra dışı tasarımları ile farklı bir bakış açısı getirirken, fonksiyonel bir kullanım imkânı da sunuyor. 2016 şamdan modelleri arasında biblo tarzı örnekler göze çarpıyor. Yukarıda gördüğünüz tasarımlar takım halinde konsol önlerindeki yerlerini alarak salon dekorasyonlarına katkıda bulunuyorlar… 

Ferforje Şamdan Tasarımlarından Örnekler

Ferforje Şamdan Tasarımlarından Örnekler

Ancak avangard tarz şamdanlar yerlerini yavaş yavaş yükselen dekorasyon trendi country tarzına bırakıyor. Şu sıralar Madame Coco ve Englsih Home Tarzı şamdanlar pek bir revaçta.

Değişik Şamdan Tasarımları ve Dekorasyon Objeleri

Değişik Şamdan Tasarımları ve Dekorasyon Objeleri

Ancak ferforje sanatı ile uğraşan firmaların şamdan tasarımları adeta masal gibi. İnsanı farklı normları ile adeta hipnotize ediyorlar. Bizler de bu sıra dışı şamdan modelleri arasından derlediğimiz ve evinize çok yakışacağını düşündüğümüz nitelikte olan örnekleri bir araya getirerek hemen alt tarafta yer alan foto galerimizde paylaşıyoruz.İşte birbirinden lüks ve kullanışlı tasarımlara sahip 2016 şamdan modelleri:

Değişik Şamdan Modellerinden Örnekler