Çok Güzel Üç Boyutlu Halı Desenlerine Göz Atın !

Halı sektörünün ileri gelen firmaları tarafından üzerlerine özel detaylar kazandırılarak hazırlanan ve her anlamıyla çok çekici ve farklı yapılara sahip olan bu halılar, dekorasyonlarınıza değişik hava katacak ve size çok daha farklı bir dekorasyon için ciddi anlamda yardımcı olacaklar diye düşünüyoruz. Şu aralar hemen hemen tüm halı firmalarının özel koleksiyonları içerisinde yer verdikleri üç boyutlu halılar, fiyat olarak diğer halılara nazaran biraz daha pahalı olabiliyorlar. E güzel olan herşeyin maliyeti de biraz daha fazla oluyor tabii.

çiçek desenli üç boyutlu halı tasarımları

çiçek desenli üç boyutlu halı tasarımları

Ama inanın bize üç boyutlu halılar, klasik halı tasarımlarına göre görsellik olarak çok daha fazla etkiler sağlayabiliyor ve birçok açıdan yardımcı olabiliyorlar. Siz de üç boyutlu halılar tercih ederek dekorasyonlarınızı görsellik bakımından zenginleştirebilir ve bu sayede harika bir dekorasyona sahip olabilirsiniz. Şimdi daha fazla uzatmadan sizleri bu halıları daha yakından görmeye davet ediyorum.

evinize çok yakışacak 3d dekoratif halı tasarımları

evinize çok yakışacak 3d dekoratif halı tasarımları

Zemin dekorasyonunda farklı rüzgarlar estiren bu tür halılar şu sıralar bir çok markanın ürün gamında yer alırken, sırf 3 boyutlu halı imalatı yapan, hatta kişiye özel desenler tasarlayan halı markalarıda mevcut. Gerek soyut desenlerin, gerekse bilindik motiflerin işlendiği 3 boyutlu halılar öylesine gerçekçilerki adeta nedes alıyormuş, yaşıyormuş gibi görünüyorlar.

Eski halılarınızdan bıktıysanız ve yepyeni, değişik halılar ile ev dekorasyonunuzu zenginleştirmek istiyorsanız tavsiyemiz üç boyutlu halıları incelemeniz olacaktır. Sizler için hazırladığımız foto galerimizde bu gğzel halılara göz atıp fikir sahibi olabilirsiniz… 

3 BOYUTLU DEKORATİF HALI TASARIMLARI