Çiçekli Oturma Grupları ile Evlerde Bahar Etkisi

Çiçekli Oturma Grubu Modelleri – Son yıllarda çiçek desenleri pek bir moda. Halılarda, perdeler de ve son olarak ta oturma gruplarında karşımıza çıkan ve evlerde sürekli bir bahar etkisi yaratan çiçek desenlerinin, köşe takımlarında, koltuk takımlarında nasıl durduğuna detaylı olarak göz atıyoruz. Ev dekorasyonunda bu tarz bir atmosfer yaratmak isteyen takipçilerimiz için çeşitli örnekleri dekorask.net‘un bu sayfasında sergiliyoruz.

Son zamanlarda country tarzı dekorasyon akımlarının bir anda trend haline gelmesi ile birlikte zirveye oturan çiçek desenleri oturma grupları içerisinde ilk olarak berjerlerde kendini gösterdiler. Koltuk takımlarının ikili ve üçlü ana renk tonlarından garklı tonlarda sunulan çiçekli berjerler köşe takımlarında da köşe ünitesinin yanıbaşında kendilerine yer buldular.

Çiçek Desenli Modern Köşe Takımı Tasarımları

Çiçek Desenli Modern Köşe Takımı Tasarımları

Çiçekli tasarımlarıyla fazlasıyla ilgi çekici olan ve standart koltuk takımlarından daha fazla dikkat uyandıran bu ürünler, dekorasyonlarınız için bulunmaz hint kumaşı niteliği taşıyabilirler. Hemen her dekorasyona uyum sağlayabilecek ve eklenebilecek güzellik ve nitelikte olan aşağıdaki çiçek desenli koltuk takımları, dekorasyonlarınızı daha ileriye götürebilme konusunda elinizi kuvvetlendirebilirler.

Yeni Moda Çiçekli Koltuk Takımı Modelleri

Yeni Moda Çiçekli Koltuk Takımı Modelleri

Evlerinizin farklı bölümlerinde gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz çiçek desenli koltuk takımlarını, onlarla birlikte uyum sağlayabilecek ürünler ile kombinlediğiniz zaman çok daha şık ve ilgi çekici dekorasyonlar ortaya çıkartabilirsiniz.

Çiçekli Köşe Koltuk Tasarımlarından Örnekler

Çiçekli Köşe Koltuk Tasarımlarından Örnekler

Hemen her dekorasyona yakışabilecek güzellikte olan en değerli koltuk takımları ve köşe koltuk modellerini aşağıda yer alan foto galerimizde inceleyebilir evinize en ykışacağını düşündüğünüz çiçekli oturma grubunu bu galeri içerisinden bulabilirsiniz…

ÇİÇEKLİ KOLTUK TAKIMLARI ve KÖŞE TAKIMI MODELLERİ