Bellona’dan İnanılmaz Güzel Yepyeni Köşe Takımları

Bellona Köşe Takım Modelleri ve Fiyatları – 2016 Yılına yeni koleksiyonlar ile giren bir çok mobilya markası arasında ön plana çıkan Bellona tüm ürün gruplarında olduğu gibi köşe takımlarında da bir günelleme yaptı ve bazı eski ürünleri koleksiyondan çıkarıp, yerlerine yepyeni, etkileyici ve tabi ki 2016 model ekledi.

Bizlerde dekorask.net olarak sizler için Bellona 'nın 2016 model köşe takımlarını bu sayfamızda sizler için detaylı olarak inceledik. Eğer oturma odanızı modernize etmek için şık ve çarpıcı köşe takımı modelleri aramaktaysanız, eskiyen oturma gruplarınızı bir köşe takımı ile değiştirmek gibi niyetiniz var ise burada ki Bellona köşe takımlarına göz atmadan çarşıya pazara gitmemenizi öneririz 🙂

2016 Bellona Köşe Koltuk Takımı Modelleri

2016 Bellona Köşe Koltuk Takımı Modelleri

Bellona yerel motifleri modern kalıplarla birleştiren, mobilya ve ev dekorasyonu konusunda başarısını kanıtlayan firmaların başında gelmesinin yanı sıra, sektördeki tasarım akımını belirleyen isimlerin de öncüsü olarak tanımlanabilir.

Bellona En Yeni Köşe Takımı Modelleri

Bellona En Yeni Köşe Takımı Modelleri

Bellona köşe takımları, geçtiğimiz 2015 yılında olduğu gibi hem renk, hem de tasarım konusunda oldukça kullanışlı, konforlu, kaliteli ve tasarım konusunda oldukça modern bir izlenim sunuyor. 2015 yılı koleksiyonlarında da öne çıkan Bellona köşe takımları, bu yıl ki koleksiyonda da birbirinden özgün ve modern tasarımlar ile dikkat çekiyor.

Bellona 2016 Köşe Koltuk Takımları ve Görselleri

Bellona 2016 Köşe Koltuk Takımları ve Görselleri

Tasarım konusunda olduğu gibi renk uyumu konusunda da lider sayabileceğimiz bellona, 2016 köşe takımı modelleri ile bir kez daha beğeni toplamayı başarıyor. Bizlerde bu birbirinden şık tasarımlar arasından sizler için bir araya getirdik. Aşağıda yer alan foto galerimiz içerisnde göz atabileceğiniz bu köşe takımları, bellona mobilyanın modern ve etkileyic tasarımlardan oluşuyor. İşte sizlere 2016 Bellona köşe takımları:

Bellona 2016 Köşe Takımları Görselleri