Banyo Tasarımları 2017 İle Yeniliğe Açık mısınız?

Banyo Tasarımları 2017– Hijyen ve kullanışlı tasarım konusunda en az tuvalet kadar önemli bir yere sahip olan banyo dekorasyonları, 2017 yılında da birbirinden kullanışlı, birbirinden şık modelleri ile hanımların beğenisini kazanmayı başarıyor. Dekoratif modelleri ile dikkatleri çeken birçok banyo ve tuvalet dekoratif tasarım firması, 2016 yılında olduğu gibi 2017 yılında da sadeliği ön plana almış görünüyor. Birçok modelde tercih edilen koyu ve göz yormayan renkler, fonksiyonellik ve modern tasarımı da bünyesine katıyor.

Özellikle koyu ve göz yormayan renk tonlarının tercih edildiği 2017 banyo tasarımları, hayalinizdeki banyo tasarımı için doğru adres olarak tanımlanabilir. Kombin modelleri ile isteğinize göre banyonuzu yeniden tasarlayabilir, ya da 2017 banyo dolapları gibi dekoratif parçalardan banyonuzu yenileyebilirsiniz. İşte birbirinden modern, kullanışlı ve şık 2017 banyo tasarımları. Harika bir banyo dekorasyonu elde etmek artık zor değil. Banyonuz da en az salonunuz ya da yatak odanız kadar şahane bir görünüme kavuşabilir.

Dediğim gibi harika bir banyo oluşturmak kolay ama seçilen ürünlerin kalitesi banyoya kattığı değeri seviyelendirecektir. Banyonuz için tercih ettiğiniz yer ve duvar kaplama ürünleri, banyo dolaplarınız ya da en basitinden küçük ama dikkat çeken detay olan lavabo çanağı ve armatür seçimi önem taşır. Yanlış bir tercihte banyonuz yanlış görünümler oluşturabilir. Yine bazımızın evinde banyosu küçük olabilmekte ona uygun şekilde çok mekanı tıka basa doldurmadan intizamlı dengeli ve renk uyumlarına dikkat ederek dekore etmekte fayda var. Özellikle son zamanlarda banyo fayans seramik modelleri açısından çok fazla seçenek karşımıza çıkmakta. Bence banyonuzda öncelik olarak duvar ve zemin kaplama örneklerine bakının. Tabii sırada banyo dolabı var. Banyoların olmazsa olmazı banyo dolapları. Hem düzeni sağlıyor hem de banyonuza şahane bir görünüm katabiliyor.

Banyoda fayans seramikten başka taş duvar da tercih edebilirsiniz hemen aşağıda örneğini gördüğünüz gibi ama seramik fayans sektörü o kadar gelişti ki artık taş duvar görünümünde ya da parke görünümünde fayanslar tasarlanmakta. Banyonuzda bence bu modeller ekstra bir hava kazandıracaktır. Evinizin herşeyi ikea mağazalarında banyo aksesuarları modellerine bu yazımızdan ulaşabilirsiniz.