Alfemo’dan Yeni Moda Modern Köşe Takımı Modelleri

Alfemo Köşe Takımı Modelleri 2016 – Daha önceki sayfalarımızda yemek odası modelleri ve yatak odası takımlarını teüm detayları ile incelediğimiz Alfemo, dekorask.net'un bu sayfasına bu defa birbirinden modern köşe koltuk takımları ile konuk oluyor. Sizler için Aldora 2016 köşe koltuk takımlarını tüm detayları ile birlikte inceliyoruz… 

Modern modüler mobilya denince akla gelen Alfemo, 1997 yılında girdiği mobilya sektöründe gerek, fonksiyonel, estetik, kaliteli ve şık tasarımlı ürünleri, gerekse uygun fiyat politikasıyla kısa zamanda sektörde söz sahibi haline gelerek, oldukça hatrı sayılırda bir müşteri portföyüne ulaştı. 

Alfemo Modern Köşe Takımı 2016 Modelleri

Alfemo Modern Köşe Takımı 2016 Modelleri

Yatak odasından yemek odasına, genç odasından oturma odasına, ev tekstilinden yatağa kadar bir evin ihtiyacı olan tüm mobilya ve aksesuarlarını bir arada bulabileceğiniz Alfemo 2016 köşe takımları ile yine göz kamaştırıyor. 

Alfemo En Yeni Köşe Takımı Modellerinden Örnekler

Alfemo En Yeni Köşe Takımı Modellerinden Örnekler

Şık tasarımları ve konforlu yapıları ile hanımlar kadar beylerin de beğenisini kazanan Alfemo köşe takımı modelleri, geçtiğimiz yılın koleksiyonuna benzer konforlu yapılarının yanı sıra tasarım konusunda 2016 yılının ruhuna yaraşır nitelikte örneklerle görücüye çıkıyor. 2015 yılı koleksiyonu ile binlerce ev hanımın tercihi olan yeni köşe takımı modelleri, bu yılki koleksiyonuyla da bir kez daha tercih nedeni olacak cinsten.

Alfemo En Yeni Köşe Koltuk Takımları 2016

Alfemo En Yeni Köşe Koltuk Takımları 2016

Özellikle dekoratif aksesuarlar ve tamamlayıcı ürünler ile modern bir çizgi yakalayan alfemo, kendi estetik ve konfor anlayışı tek potada eriterek sıra dışı ve modern hatlar ortaya koyarak yeniden tercih nedeni oluyor. Bizler de Alfemo yeni köşe takımı koleksiyonu arasında yer alan modern ve konforlu örnekleri bu tasarımları, hemen aşağıda yer alan foto galerimizdesizler için bir araya getirdik. İşte 2016 Alfemo köşe takımı modelleri:

Alfemo Yeni Sezon Köşe Takımı Modelleri Galerisi