Go to ...

RSS Feed

Zebrano Yemek Odası Modelleri Görülmemiş Şıklığa Sahip


– Yeni bir dekorasyonu hazırlamak mı istiyorsunuz? Hazırlamak istediğiniz odanızın kusursuz yapıya sahip olması gerektiğini mi düşünüyorsunuz? O halde sizi Zebrano ’nın yeni yemek odası takımlarıyla karşı karşıya bırakmak istiyorum. Mobilya sektörünün ileri gelen firmalarından bir tanesi konumunda bulunan ve bugüne kadar gerçekten çok etkileyici tarz ve tasarımlara sahip mobilyalar ile karşımıza çıkan Zebrano, yine özel bir çalışma gerçekleştirmiş ve ortaya yemek odası takımı konusunda gerçekten önemli alternatif tasarımlar çıkartmış. Bir yemek odası takımında aranan tüm herşeyi eksiksiz bir şekilde yemek odası takımlarına kazandıran Zebrano, sizin için en iyisini hazırlamış durumda. Yeni hazırlamak istediğiniz yemek odalarınız için tüm ayrıntıları ayrı ayrı düşünmek yerine sizin için bunu düşünen ve herşeyin en iyisini hazırlayan Zebrano’yu ciddiye alın diyorum. Kusursuz, etkileyici ve en önemlisi işlevsel yapılara sahip yemek odası sizler için geliyorlar.

Tüm ev dekorasyonu alanında olduğu gibi yemek odalarında da oldukça iddialı bir marka olan zebrano mobilya ile yeni yemek odanız zebranodan olsun istemez misiniz? Yaşam alanlarınıza değer verip önemsiyorsanız zebrano mobilya aslında tam da size hitap ediyor diyebiliriz. Şık zarif muhteşem davetler yemek sunumları için misafirlerinizin de gözleri kamaşacak kadar güzellikle zebrano mobilya yemek odası modelleri ile buluşma zamanı. Her bir yemek odasında farklı şık detayları görebilmek mümkün. Şahane tasarımların ne kadar özenle tasarlandığı apaçık ortada. Zebrano ile yeni ufuklara yelken açmanın tam zamanı. Yemek odanız yemek vakitleriniz daha bir ihtişamlı geçsin isterseniz zebrano size fazlasıyla yetecektir.

Her tasarımda ayrı bir ayrıntı gizli dedik ya hani gerçekten özenle ince bir şekilde düşünülüp çizilmiş ve tasarlanmış zebrano yemek odalarında herkes kendine göre bir taraf bulacak. Aşağıdaki modele bakar mısınız sandalyelerin ihtişamına masanın dizaynına ne kadar uyumlu ve son derece şık duruyor. Değişik tasarıma sahip metal sandalye ayakları ilk dikkat çeken detaylardan.

Hiç modasını yitirmeyen bir tarzda chester modası. Gördüğünüz üzere zebrano yemek odasında sandalyelerde ve takımlarında bir uyum yakalanmış. Zerafet şıklık yine söz konusu tabii ki. Rahat konfor da cabası diyebiliriz. Zebrano takımlarına da buradan bakabilirsiniz.

 

Tags: , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.