Go to ...

RSS Feed

Taç Evlilik Seti 2017 Yeni Düğün Planı Yapanlara


Evlilik – 2017 yılı koleksiyonunda özellikle yeni evli çiftlerin beğenisini kazanan taç, diğer tekstil ürünleri ve gruplarında olduğu gibi, yeni evli çiftler için tasarladığı özel koleksiyonuyla da tercih edilecek nitelikte tasarımlarla görücüye çıkıyor. Bu yıla damgasını vuracak taç nevresimi takımı ile benzer hatlara sahip olan taç , sade ve pastel renklerden oluşmasının yanı sıra, birinci sınıf dokuma kumaştan oluşuyor. Yeni evlenecek çiftlerin düğün alışverişinde önemli bir seçenek olan Taç evlilik setinde yüzde yüz pamuktan dokuma takımı, pike, havlu gibi yatak odasına ait olan ürünler yer almaktadır. Yeni evli çiftlerin ihtiyaçları bir sette yer almakta üstelik çok uygun fiyata bulabileceksiniz.

Yatak grupları için tasarlanan taç evlilik seti, nevresim takımı modelleri, çarşaf modelleri, yastık kılıfları ve yatak kılıfı modellerinden oluşan bir “evlilik” paketi olarak özetlenebilir. Bu kombin paket içerisinde yer alan özel tasarımlar, diğer taç ürünleri kadar birinci sınıf bir deneyim sunmasının yanı sıra taç’ın estetik sanat anlayışını da ortaya koyar nitelikte. Biz de bu örnekler arasından derlediğimiz örnekleri sizlerle paylaşıyoruz. Şahane pike modelleri nevresim takımları bayan ve erkek bornozu boy havlusu ile aslında toplu bir ürününü bir arada bulabileceğiniz evlilik seti düğün yapacakları yakından ilgilendiriyor. Çok uygun fiyata üstelik taç ın online sitesinden kargo ücretsiz olarak istediğiniz evlilik setini uygun fiyata alabilirsiniz.

Düğün kapıdaysa Taç ilk inceleyeceğiniz adreslerden biri aslında. Ev tekstili bakımından oldukça kaliteli ve şık ürünler sunan Taç sadece yeni evleneceklerin değil evini yenileyeceklerin yatak odasını yenileyeceklerin de ihtiyaçlarını karşılıyor. Yepyeni nevresim takımları pike takımları ile ikinci baharınızı yaşayabilirsiniz. Renk renk desen desen kaliteli dokuma kumaşlardan tasarlanan evlilik seti ile yepyeni bir hayata başlayabilirsiniz. Hem sizin hem eşiniz için ihtiyacınız olan her şey taç çeyiz setlerinde. Bir önceki yazımızda yer alan 2017 taç nevresim takımlarına da ayrıca bakabilirsiniz.

Tags: , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.