Go to ...

RSS Feed

İlginç Koltuk Tasarımları Ve Örnekleri Çok İlginizi Çekecekler


İlginç  Tasarımları ve Örnekleri – Teknolojinin ve aksesuar alanına girmesiyle birlikte tasarımlarda da farklılık yaratan mobilya ve dekorasyon firmaları, bağımsız tasarım stüdyoları, yalnızca demirbaş ünitelerde değil, dekoratif ve aksesuar amaçlı ürünlerde de sıra dışı tasarımlarını ortaya koymaya devam ediyor.

Geçtiğimiz yıl salon takımları, oturma , yatak odası takımları ve köşe takımı modelleri gruplarında farklı ve sıra dışı tasarımlara imza atan birçok firma ve tasarımcı, bu yıl da önceki senelerde olduğu gibi dekoratif mobilya gruplarında ve aksesuar ünitelerinde sıra dışı tasarımlar ile görücüye çıkıyor.

Bu modeller arasında öne çıkan koltuk tasarımları, modern mimarinin sıra dışı tasarım anlayışıyla birleşince, aşağıdan da göz atabileceğiniz üzere oldukça farklı, sıra dışı ve  doğuyor.

Komik Tasarımlarla Koltuk Modellerinden Örnekler

Komik Tasarımlarla Koltuk Modellerinden Örnekler

Örneğin yukarıda resmini gördüğünüz ilginç tasarım insan ağzından ilham alınarak tasarlanmış. Bu tarz farklı tasarımlar normalde rahatsız normlara sahiptirler ancak bu koltuğun oturma alanını oluşturan dil kısmı konforlu, ergonomik ve rahat bir oturum sunuyor gibi görünüyor.

İlginç Mobilya Tasarımları ve Farklı Koltuk Modelleri

İlginç Mobilya Tasarımları ve Farklı

Ürkütücü bir tasarım değil, kim gece karşılaştığında ödünü patlatacak böyle bir koltuğu evinde ister ki. Bu tasarımı yapan arkadaşın psikolojisi  hakkında ciddi anlamda şüphelerimiz var 🙂 Siz bu tarz bir koltuğu evinizde görmek ister miydiniz ?..

Yaratıcı Koltuk Tasarımlarından En Güzel Örnekler

Yaratıcı Koltuk Tasarımlarından En Güzel Örnekler

Hem ilginç hem şık hem de renkli bir tasarım. Modern mekanlarda kullanılabilecek ideal mobilyalar arasında yer alabilir. Fazla abartılı değil, en azından kuru kafadan ilham alınarak tasarlanmamış 🙂

Koltuklar konusunda tasarımcılar ve üretici firmalar daha bir çok şeyden ilham almışlar. Dilerseniz gelin böyle farklı tarzlarda ki koltukların birbirinden güzel görsellerine hemen alt tarafta yer alan foto galerimizde hep birlikte göz atalım…

İlginç Koltuk Tasarımlarından Örnekleri ve Görselleri

 

Tags: , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.